درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

Freedom
Kurdistan
Religion
Women
Previous Next

با نزدیک شدن نمایش انتخابات ریاست جمهوری، رژیم آخوندی به تمهیدات مختلفی برای قطع و یا محدود کردن ارتباطات اینترنتی و تلفنی دست زده است.

 در همین رابطه از روز ۱۴ اردیبهشت سرعت اینترنت در ایران  به شدت کاهش یافته و امکانات دور زدن فیلترینگ و دستیابی به سایتهای خارج از ایران از کار افتاده است در همین حال،  بخشی از شبکه های تلفنهای همراه نیز  از روز ۱۸ اردیبهشت مختل شده اند.

  شرکت ارتباطات سیار ایران با گفتن اینکه  « با مورد خاصی مواجه نشده ایم» از پاسخگویی در این زمینه طفره می رود.

پیش از این مهدی اخوان به‌آبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی رژیم، «دور زدن سامانه فیلترینگ برای دسترسی به   شبکه‌های اجتماعی در اینترنت را جرم» خوانده بود.

 استفاده از اینترنت صرفاً از طریق آی پی های ثبت شده توسط شرکت مخابرات متعلق به سپاه پاسداران امکانپذیر است تا  کلیه فعالیتهای سایبری کاربران را تحت کنترل داشته باشند.

ارگان سرکوب اینترنتی رژیم آخوندی موسوم به پلیس فتا  (فضای تولید و تبادل اطلاعات ایران) به تازگی با صدور  دستورالعملی هرگونه استفاده از اینترنت را مشروط به ارائه کد ملی و شناسه (پاس ورد) افراد کرد. صاحبان کلیه دفاتر خدمات اینترنتی (کافی نت ) نیز موظف شده اند  مشخصات کلیه مراجعان را ثبت نمایند. در غیر این صورت  کافی نت آنها تعطیل خواهد شد. همچنین برای صاحبان کافی نت ها  نصب  هرگونه نرم افزارهای فیلترشکن روی کامپیوترها و د‌‌‌‌ر‌اختیار‌گذاشتن هرگونه فیلترشکن برای دسترسی به سایتهای فیلتر شد‌‌‌‌ه، ، یا معرفی سایت‌های فیلتر شکن به کاربران  ممنوع شده است.

سران رژیم آخوندی بعد از قیام ۸۸ برای جلوگیری از شعله ور شدن مجدد خشم مردم به جان آمده شمار بالایی از پاسداران را زیر عنوان «مقابله  با جنگ نرم» به شناسایی کاربران اینترنتی اختصاص دادند.  به گفته محمدعلی آسودی، معاون فرهنگی و تبلیغات سپاه پاسداران   «۲۰ هزار نفر از نیروهای سپاه در حوزه‌های مختلف فرهنگی برای مقابله با جنگ نرم فعالیت می‌کنند». وی گفت که این اقدام در «اجرای فرامین مقام رهبری در خصوص مقابله با جنگ نرم» صورت گرفته است (روزنامه حکومتی بهار-۱۳دی۹۱).

 دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۱۰مه۲۰۱۳)

بیانیه‌های شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

سی و شش سال پیش، در سال1360 و در روز تاریخی 30 تیر، شورای ملی مقاومت ایران به ابتکار آقای…
ادامه مطلب
بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

 سند PDF را از اینجا دانلود کنید صد و ده سال پیش مردم ایران با انقلاب مشروطه و با قیام…
ادامه مطلب

طرح‌ها و مصوبات شورای ملی مقاومت ایران

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

۲۲ مهر ۱۳۷۶ بخشنامه امنیتی و حفاظتی قابل توجه اعضای محترم شورای ملی مقاومت از آنجا که چندین نمونه از…
ادامه مطلب
طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

۲۸ فروردین ۱۳۶۶ با تعظیم به جانبازیهای تحسینانگیز و مقاومت فراموشیناپذیر همه زنان مجاهد و مبارز این میهن در برابر…
ادامه مطلب