درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

سال ۱۳۹۷

فراخوان به سازمان بهداشت جهاني براي اعزام هيات و به پزشكان و پرستاران فداكار براي كمك به مردم

خانم مريم رجوي، رييس جمهور برگزيده مقاومت ايران، شب گذشته با ابراز همدردي با هموطنان مبتلا به ويروس كرونا گفت رژيم آخوندي كه از مدتها پيش در جريان ورود اين ويروس به كشور بود، به خاطر جمع كردن جمعيت و كساد نشدن برنامه 22 بهمن و نمايش انتخابات در 2 اسفند، بدستور خامنه اي پنهان كاري پيشه كرد و بيماري به خاطر بي‌اطلاعي مردم در مناطق مختلف كشور به سرعت گسترش پيدا كرد.

خانم رجوي بار ديگر خواهان اعزام هيأتهاي نظارت و درمان از سوي سازمان بهداشت جهاني به ايران شد و پرستاران و پزشكان فداكار را به راهنمايي و كمك به مردم براي مقابله با بيماري فراخواند و تأكيد كرد رژيم بايد امكانات درماني را كه بطور گسترده در انحصار آخوندهاي حاكم و پاسداران است در اختيار مردم و بيمارستانها و پزشكان معالج قرار بدهد.

در همين حال خامنه اي صبح امروز در يك فرار به جلوي ابلهانه با بيرحمي و قساوت، بدون يك ابراز همدردي لفظي با قربانيان و حتي بدون اينكه اسم كرونا را ببرد آنرا بهانه اي براي دعوت به تحريم انتخابات توصيف كرد و گفت «حالا آخری هم که یک بهانه‌ای پیدا کردند که این بیماری بود... یک بهانه خوب یعنی از کمترین فرصتی استفاده کردند نگذاشتند حتی چند ساعت هدر برود». البته از نظر مردم ايران كروناي اصلي نظام منحوس ولايت فقيه است كه همه دردها و مشكلات از آن ناشي ميشود و بايد از ميان برداشته شود.

در حاليكه وزارت بهداشت و خامنه اي، روحاني و ديگر سردمداران رژيم دست كم از يك ماه پيش در جريان ورود ويروس به كشور قرار داشته اند، اولين دستور العمل بعد از درگذشت چندين نفر در قم ناگزير در اول اسفند به استانها ابلاغ شد. امروز وزير بهداشت آخوندها اذعان كرد كه ويروس از طريق چين و افرادي كه به چين تردد داشته اند منتقل شده است. در حاليكه اكثر كشورهاي جهان پروازهاي خود را به چين قطع كرده اند، پروازهاي ماهان اير پاسداران به چين ادامه يافته است.

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران

4 اسفند 1398(23 فوريه 2020)

برغم تدابير گسترده سركوبگرانه، مردم و جوانان در شهرهاي مختلف كشور، مراسم چهارشنبه سوري را به اعتراض عليه رژيم آخوندي تبديل كردند.

اين اعتراضات در حالي صورت گرفت كه خامنه‌اي در وحشت از حركات اعتراضي مردم امروز در يك فتواي مسخره اعلام كرده بود ”چهارشنبه‌سوری هیچ مبنای شرعی ندارد و اگر مستلزم ضرر و فساد یا موجب ترویج اعتقادات باطل باشد، جایز نیست”. علاوه براين دژخيمان قضايي رژيم آخوندي در شهرهاي مختلف هشدار داده بودند كه با ”متخلفان” با شدت عمل برخورد خواهد شد.

در تهران و بسياري از شهرها مانند كرمانشاه، مشهد، كرج، مسجد سليمان، خرم آباد، سمنان، ايلام و ماهشهر جوانان با برافروختن آتش، شعارهاي مرگ بر خامنه‌اي، مرگ بر اصل ولايت فقيه، مرگ بر ديكتاتور، تو ديكتاتور من آرش و آتش جواب آتش سر دادند و عكسها يا مترسكهاي خامنه‌اي و خميني را در آتش سوزاندند.

در بسياري از شهرها مردم با نارنجكهاي صوتي و ترقه به مراكز حكومتي حمله كردند. در ديواندره مراسم چهارشنبه سوري به رويارويي بين مردم و جوانان منجر شد و نيروهاي سركوبگر به شليك هوايي مباردت كردند.

در بسياري از شهرها مانند اصفهان نيروهاي سركوبگر با حمله به مردم تلاش كردند مراسم چهارشنبه سوري را متوقف كنند كه موفق نشدند.

رژيم آخوندي براي جلوگيري از انتشار فيلمها و عكسهاي اعتراضات مردمي اينترنت را در برخي از نقاط كشور قطع و در برخي نقاط بشدت ضعيف كرده است.

ستاد اجتماعي مجاهدين در 10 اسفند ۱۳۹۷ در اطلاعيه‌اي به جوانان فراخوان داده بود تا در جشن ملي چهارشنبه سوري همراه با كانونهاي شورشي تصاویر منحوس خامنه‌ای و خمینی و مظاهر حکومت پلید آخوندی را در هر کوی و برزن به زیر بكشند.

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران

28 اسفند 1397(19مارس 2019)

 

امروز خامنه ای طی حکمی آخوند ابراهیم رئیسی از اعضای قتل عام ۳۰۰۰۰ زندانی سیاسی در سال ۱۳۶۷ را که یک مهره سراپا گوش به فرمان ولی فقیه است، به عنوان رئیس قوه قضاییه رژیم منصوب کرد.

انتصاب رئیسی- که باید به خاطر ارتکاب جنایت علیه بشریت در قتل عام ۱۳۶۷ و نسل کشی مجاهدین در معرض محاکمه بین المللی قرار بگیرد-به عنوان بالاترین مرجع قضایی رژیم آخوندها، علاوه بر رسوایی بین المللی و نشان دادن ماهیت و کارکرد دستگاه قضایی این رژیم، یک تحول به شدت انقباضی و سرکوبگرانه در حکومت آخوندی است که خامنه ای درحکم انتصاب رئيسی آن را «دوران جدیدی» تحت عنوان «گام دوم نظام» توصیف کرده و به رئیسی دستور می دهد «برخورد قضایی ملاحظهی این و آن را نکند».

در سال ۱۳۶۷ منتظری قائم مقام خمینی که بالاترین رتبه را درسلسله مراتب حوزه و به مراتب بالاتر از خامنه ای و امثالهم قرار داشت، با احضار اعضای کمیته مرگ در قتل عام زندانیان سیاسی، خطاب به ‌آنها و از جمله رئیسی گفت: «‌به نظر من بزرگترین جنایت که به جمهوری اسلامی شده و در تاریخ ما را محكوم ميكنند به دست شما انجام شده و شما را در آینده جزء جنایتکاران تاریخ می نویسند».

از آنجا که رئیسی علاوه بر ارتکاب جنایت بزرگ در قتل عام سال ۱۳۶۷، یک آخوند دون پایه و بیسواد و تحت امر خامنه ای است و از بیست سالگی در دستگاه سرکوب رژیم مشغول خدمت بوده، پذیرش او به عنوان رئيس دستگاه قضایی رژیم  برای بسیاری از آخوندهای حکومتی غیر قابل قبول است. آنها در جریان نمایش انتخابات ریاست جمهوری رژیم در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ به رغم فشارهای خامنه ای حاضر نشدند از رئيسی حمایت کنند. روحانی رقیب انتخاباتی رئيسی نیر درهمان زمان گفت او از کسانی است که«در طول ۳۸ سال فقط اعدام و زندان بلد بودند».

با توجه به این سوابق، خامنه ای که از عواقب انتصاب رئیسی به شدت نگران بود، ازمدتی قبل با انتشار خبرهای پراکنده یی، اوضاع را تست می کرد، ولی علیرغم واکنشهای منفی داخلی و بین المللی، حکم انتصاب رئیسی در راس دستگاه قضایی رژیم را صادر کرد.

انتصاب رئیسی توسط خامنه ای نشان داد که ولی فقیه رژیم بحران زده آخوندها برای مهار اوضاع در سال ۱۳۹۸ گریزگاهی جز سرکوب و انقباض با جلاد قتل عام نمی یابد و بدینوسیله می خواهد گارد تدافعی نظام آخوندی را در مقابل مقاومت سازمانیافته و قیام مردم ایران ببندد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۶ اسفند ۱۳۹۷

امروز یکشنبه 12 اسفند ۱۳97 معلمان و فرهنگیان در تهران و استانهاي مختلف کشور از جمله خراسان رضوي – آذربايجان غربي – زنجان – خوزستان – مازنداران- كردستان – كرمانشاه – البرز- همدان – اصفهان – يزد- قزوين – خراسان جنوبي – آذربايجان شرقي دست به تحصن زدند، آنان خواستار دریافت حقوق معوقه خود در چند ماه گذشته هستند.

در یک تحول دیگر کارگران راه آهن برخی شهرها مانند نیشابور و اندیمشک در اعتراض به پرداخت نشدن چند ماهه حقوق و بیمه و عیدی سال گذشته دست به اعتصاب زدند.

در تهران نیز امروز کارگران شرکت واحد در مقابل وزارت تعاون رژیم در اعتراض به عدم پرداخت حقوقشان تجمع کردند.

سرکوب، فقر، و غارت روزافزون اموال عمومی و بیکاری و محرومیت اکثریت قریب به اتفاق مردم، ارمغان رژیم آخوندی است و تا این رژیم بر سر کار است این بحرانها هم چنان شدت می یابد. مقاومت ایران از اتحادیه های معلمان،‌ فرهنگیان، کارگران و ... در کشورهای مختلف می خواهد به حمایت از خواستهای کارگران و زحمتکشان و فرهنگیان ایران برخیزند

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷(۳مارس ۲۰۱۹)

مقاله اشپيگل 16 فوريه 2019 تحت عنوان ”زندانيان شورش” مجموعه اي از اكاذيب و افترائات شرم آور عليه شوراي ملي مقاومت و مجاهدين خلق ايران و يك خيانت آشكار به آزادي بيان و بيطرفي مطبوعات است كه با نقض وخيم اصول حرفه اي  به نحو رقت باري به ديكتاتوري مذهبي و تروريستي حاكم بر ايران امداد ميرساند و راه را براي ترور و خونريزي ملايان هموار ميكند. رژيمي كه جاسوسان و تروريستهاي گشتاپوي آن در 2018 سراسر اروپا ازفرانسه و آلمان و بلژيك تا اترش و آلباني، دانمارك و نروژ را در نورديده اند. عفو بين الملل 2018 را سال شرم رژيم ايران با 7000 دستگيري سياسي ناميده است. اين بردگي و حقارت درمقابل رژيمي كه صداي خردشدن استخوانهايش در مقابل قيام مردم ايران بگوش ميرسد بخاطر منافع حقير اقتصادي براستي عبرت آميز است وهرگز از خاطرمردم ايران محو نخواهد شد.

روشنگريها و مكاتبات نمايندگي شورا با اشپيگل در 10 ماه گذشته(از مي 2018 تا فوريه2019) و مدارك ارسالي براي اين مجله يك كتاب قطور مي شود كه جاي هيچ شبهه اي در جانبداري اشپيگل باقي نميگذارد و نشان ميدهد كه نويسندگان آگاهانه انبوهي دروغهاي فاحش عليه مقاومت ايران رديف كرده اند. حقيقت اينست كه كلاس رولوتيوس در اشپيگل تكثير شده است.  ما با انتشار اين مكاتبات  همه آزاديخواهان و مدافعان آزادي بيان را در آلمان به قضاوت فرا ميخوانيم. قبل از اينكه به كرنولوژي و سوابق و پروسه نوشتن اين مجموعه اكاذيب در اشپيگل بپردازيم ذكر سه نكته ضروري است:

اول. زمانبندي انتشار اين مقاله بخوبي اهداف كثيف آنرا نشان مي دهد. طبق نامه معاون سردبير خارجي اشپيگل آقاي فن رور به ما، اين مقاله قرار بود در 24 نوامبر 2018 منتشر شود. اما بنظر مي رسد كه بنا به فرموده درج اين مقاله به زماني موكول شده است كه رژيم ايران نياز بيشتري به آن داشته باشد. كنفرانس ورشو و تظاهرات ايرانيان كه خشم و سوزش رژيم را بنحو بي سابقه اي برانگيخته است نياز به مرهمي از سوي اشپيگل داشته است.  استقبال فوري و بي سابقه رسانه هاي حكومتي در ايران از مقاله اشپيگل اين نياز هماهنگ شده را بخوبي بر ملا كرد. خبرگزاري رسمي ايرنا با تيتر ”روایت تکان دهنده اشپیگل از شکنجه روحی اعضای مجاهدين در کمپ آلبانی”، خبرگزاري مهر وزارت اطلاات با تيتر ” تمربنات مجاهدين در آلباني” هفته اي سه بار بريدن گلو با چاقو”، خبرگزاري فارس سپاه پاسداران با تيتر ” گزارش اشپيگل از پايگاه مجاهدين: اعضاي اين سازمان كشتار را تمرين ميكنند”، خبرگزاري ميزان قضاييه جنايتكار آخوندي با تيتر ”مجاهدين در آلباني بريدن گلو با چاقو، در آوردن چشم و پاره كردن دهان را تمرين ميكنند” و  پايگاه خبري حاميان ولايت با تيتر ” گزارش تكان دهنده اشپيگل از توجش مجاهدين” و صدها رسانه حكومتي ديگر با تيترهاي مشابه ترجمه مقاله اشپيگل را به فارسي منتشر كردند.

دوم. سوژه اصلي اين مقاله اعضاي سازمان مجاهدين در آلباني است. كساني كه رژيم قصد نابودي آنها را در عراق داشت اما با كارزار موفق مقاومت توانستند امن و سالم و سازمانيافته از عراق خارج شوند. همچنان كه در كرونولوژي مقاله كه ذيلا آمده ملاحظه ميكنيد در 14 نوامبر معاون سردبير خارجي اشپيگل به ما اطلاع داد كه قصد نوشتن مقاله اي در اين مورد را دارد ما دوبار او را دعوت كرديم كه از محل اقامت مجاهدين در آلباني ديدار كند اما هيچ پاسخي نشنيديم. اين شرم آور است كه بروش كليساي قرون وسطي و آخوندهاي حاكم بر ايران قربانيان خود را بدون حضور وكيل و بدون استماع دفاعيات آنها و حتي بدون رويت آنها محاكمه و اعدام كنيد اين شرم دمكراسي و مطبوعات آزاد در قرن 21 ام است. 2500 عضو سازمان مجاهدين در آلباني غيابا توسط رژيم ايران محكوم به اعدام شده و سوژه ترور اين رژيم هستند، حالا اشپيگل هم دقيقا مانند ملايان همين افراد را با كثيف ترين اتهامات بصورت غيابي محكوم ميكند. اين مانند صدور فتواي قتل و ترور بنظر ميرسد. اين اشپيگل است يا دادگاه انقلاب اسلامي.

سوم اين مقاله با يك انگيزه كثيف سياسي، تلاش ميكند چهره مجاهدين خلق را جنايي جلوه دهد. به همين خاطر همه ادعاهاي خود براي پايبندي به كسب اطمينان از واقعي بودن فاكتها را زيرپا ميگذارد. هنوز جوهر معذرتخواهي سردبير اشپيگل بعد از  كيس كلاس رتوليوس در 20 دسامبر 2018 خشك نشده است كه در آن نوشته بود: « مطالبمان توسط چشمان زيادي خوانده ميشود. بخش اسناد و چك فاكتهاي رسانه ما بايد متون ما را چك كرده و اشتباهات را موشكافانه در مي آورد. امروز ما ميدانيم كه اين سيستم داراي حفره است.» اما امروز داستان بسيار وخيم تري در اشپيگل تكرار شده است كه جان هزاران عضو مجاهدين در داخل و خارج ايران را بخطر مي اندازد. بسياري از ادعاهاي دروغ مطرح شده در اين مقاله نه تنها با هيچ منبع مقاومت ايران براي تعيين صحت و سقم در ميان گذاشته نشده اند، بلكه حتي به ساده  ترين صورت از طريق اينترنت هم مورد تحقيق قرار نگرفته است چيزي كه قطعا تصادفي نيست.

كرنولوژي و سوابق تدوين يك دروغ نامه در اشپيگل

 1. اشپيگل آنلاين در 11 مي در مقاله اي به قلم حسنين كاظم تحت عنوان ”مجاهدين خلق در ايران: دوستان جديد آمريكا” به ذكر يك مشت دعاوي دروغ عليه مجاهدين و مقاومت ايران پرداخت و نوشت: اين جنبش ”پايه اي در داخل كشور” ندارد، در گذشته بصور ”ماركسيستي و استالينيستي” ظاهر شده و برخي ”جداشدگان” به آن اتهام مناسبات ”سكت گونه” مي زنند .
 2. متعاقبا نمايندگي شورا در جوابيه اي ضمن پاسخ به اين دروغها نوشت: ”سوالي كه بي جواب مانده اين است كه اگر همانگونه كه مقاله مدعي شده مجاهدين خلق واقعا هيچ حمايتي در بين مردم ندارند و اگر يك سكت و يك نيروي بي اهميت هستند چرا اصلی ترین نگرانی رژیم هستند؟ چرا هدف اول سرکوب در ایران هستند؟چرا درخواست رژیم از طرف حساب های بین المللی اش محدود کردن مجاهدین است؟و بالاخره چرا به گفته سازمان های اطلاعاتی آلمان هدف اصلی اطلاعات غلط رژیم آخوندی حتی در کشور آلمان هستند؟” برغم پيگيريهاي مكرر اين نمايندگي حتي يك جمله از جوابيه ما منتشر نشد.
 3. روز يكشنبه 30 سپتامبر خانم لويز هومريش به صورت سرزده به محل اقامت پناهندگان ايراني عضو مجاهدين PMOI در آلباني مراجعه و خواستار صحبت با آقاي فريد توتونچي از مشاوران حقوقي ساكنان شد. وي براي جلب اعتماد گفته بود در آلمان با آقاي جواد دبيران در ارتباط است. او گفته بود براي تهيه گزارشي در مورد پناهندگان سوري به آلباني رفته و از فرصت استفاده كرده و ميخواسته به محل اقامت مخالفان ايرانيان نيز سري بزند و قرار است 2 اكتبر آلباني را ترك كند.  واضح بود كه ساكنان با ورود چنين فرد ناشناسي بدون اطلاع قبلي موافقت نمي كردند.
 4. تحقيقات بسرعت نشان داد كه خانم هومريش به هيچوجه يك خبرنگار معمولي نيست مدت زيادي در ايران بسر برده و با ارگانهاي سركوب و امنيتي در ارتباط بوده است. او در سالهاي 2016 و 2017 در تهران ”تحصيل” كرده است و در ژانويه 2018 نيز در ايران بوده است. عقل سليم حكم نميكرد مجاهديني كه هدف اصلي ترور رژيم هستند به چنين فردي با چنين رفتار مشكوكي اعتماد كنند. رژيمي كه با پول ملت ايران و با كثيف ترين حيله هاي اخلاقي پرساندبرگ وزير شيلات نروژ را به دام مي اندازد مونيكا ويت افسر اطلاعات ضد جاسوسي ارتش آمريكا را عضوگيري ميكند، عبدالحميد س. مترجم افغاني ارتش آلمان را به خدمت مي گيرد و جاسوسان وزارت اطلاعات يكي بعد ازديگري در اين و آن كشور فاش ميشوند. وقايع بعدي نشان داد كه احتياط مجاهدين تا چه اندازه درست بوده است.
 5. تحقيقات بعدي نشان داد كه سناريوي ”پناهندگان سوري” يك فريب بيشتر نبوده و خانم هومريش با يك برنامه حسابشده و براي توطئه عليه مجاهدين به آلباني سفر كرده است وي در روز اول اكتبر با شماري از مزدوران شناخته شده وزارت اطلاعات كه سابقه و جزئيات مزدوري آنها بارها منتشر شده است ديدار كرد. افرادي مانند احسان بيدي، حسن حيراني و منوچهر عبدي كه بخشي از سوابق آنها را در آدرسهاي زير مي توانيد ببينيد:

https://www.ncr-iran.org/en/ncri-statements/terrorism-fundamentalism/15404-mullahs-intelligence-dispatches-agent-to-albania-as-refugee-to-disrupt-transfer-of-camp-liberty-residents?highlight=WyJlaHNhbiIsIidlaHNhbiIsImJpZGkiLCJlaHNhbiBiaWRpIl0=

http://iranprobe.com/camp-liberty-2/mois-s-agents-and-spies/ehsan-bidi,-iran-ministry-of-intelligence-agent-in-albania.html

 

 1. متعاقبا وي در بعد ازظهر روز 2 اكتبر كه بصورت مخفيانه از ضلع ديگري به محل اقامت حفاظت شده پناهندگان عضو مجاهدين نزديك شد كه توسط پرسنل حفاظت آلبانيايي به وي اخطار داده شد و او مجبور به ترك محل شد.
 2. در 12 اكتبر 2018 نمايندگي شوراي ملي مقاومت در نامه اي به سردبيري مجله اشپيگل، آقاي اشفتن كلوسمان، خانم باربارا هانس و آقاي اولريش فيشتنر ”رفتار غير حرفه اي و سئوال برانگيز” خانم هموريش” كه مي تواند باعث سوء استفاده فاشيسم ديني حاكم بر ايران از اشپيگل بعنوان ابزاري عليه اپوزيسيون ايران به كار گرفته شود” در ميان گذاشت و با تشريح جزئيات و يادآوري مقاله 11 مي اشپيگل آنلاين از اين سردبيري خواست ” اجازه ندهيد بار ديگر اشپيگل به تريبوني براي رژيم ايران و مزدوران بدنام آن عليه مردم و مقاومت ايران قرار گيرد”.

البته طبق معمول ما هيچ پاسخي از امپراطوري پوشالي و پر از نخوت و تكبر اشپيگل جوابي نگرفتيم. اشپيگل فراموش كرده است دوران برده داري مدرن با سوء استفاده از بنر تقدس مطبوعات گذشته است. مقاومت ايران همان جنايات خميني تحت بنر اسلام و شيعه كه هزار بار از بنر اشپيگل نشينان قدرتمند تر بود با پرداخت سنگين ترين بها درهم دريدند.

 1. روز 14 نوامبر معاون سردبير خارجي اشپيگل در نامه اي كه براي رفع تكليف براي آقاي دبيران نوشته بود نوشت ” همكار ما (خانم) لوئيزا هومريش از اوايل سپتامبر چندين بار تلاش كرده است تا به شما دسترسي پيدا كند – متاسفانه چندان موفقيتي نداشته است. از آنجا كه ما مقاله در مورد سازمان ”مجاهدين خلق” را اكنون ميخواهيم منتشر كنيم از شما بصورت مبرم تقاضا ميكنم به سئوالات زير تا سه شنبه 21 نوامبر ساعت12 پاسخ دهيد ”

آقاي سردبير براي درست كردن اين كلاه شرعي آنقدر عجله داشته كه تقويمش را هم نگاه نكرده كه ببيند سه شنبه 20 نوامبر است و نه 21 نوامبر. در اين نامه انبوهي اتهامات عليه مجاهدين در قالب 10 سئوال مطرح كرده بود كه حتي وزارت اطلاعات و رسانه هاي انها از طرح آن شرم مي كنند. در اولين سئوال مي نويسد ”بنا به تحقيقات ما (مجاهدين خلق) در آلباني اجازه ندارند از تلفن دستي، ساعت و يا تقويم استفاده كنند”. بنظر مي رسد تقويم آقاي معاون سردبير را هم مجاهدين به زور از او گرفته اند كه تاريخها را اشتباه كرده است.

 1. در همان روز 14 نوامبر نمايندگي شوراي ملي مقاومت در آلمان به معاون سردبير پاسخ داد” من نامه امروز شما را دريافت كردم و در حال تهيه جواب هستم و وقتي آماده شد برايتان ميفرستم. سپس من ميخواهم از شخص خود شما براي بازديد از محل اقامت پناهندگان ايراني در آلباني دعوت كنم. اما عجالتاً ميخواهم توجه شما را به موارد زير جلب كنم و براي توضيح هر يك از اين موارد همراه با اسناد و مدارك افزوده در دسترس شما هستم”و با ضميمه كردن 13 سند متقن كه جواب همه مزخرفات مقاله 16 فوريه اشپيگل در آن موجود است نوشت” من تأكيد ميكنم در صورت بي طرفي ژورناليستي به دور از سوءنيت و طرح و برنامه هاي ديكتاتوري ديني حاكم بر ايران ، من هيچ مانعي نمي بينم كه شما به محل اقامت پناهندگان ايراني در آلباني برويد و از همه جا بازديد كنيد و با هر كس كه ميخواهيد صحبت كنيد تا حقايق بطور دست اول برايتان روشن شود. تنها مرز سرخ براي ما وزارت اطلاعات رژيم ايران و نيروي تروريستي قدس و اقدامات جاسوسي و تروريستي آنهاست”.
 2. متعاقبا نمايندگي شورا در 18 نوامبر 2018 در نامه اي 6600 كلمه اي با انبوهي ضمائم و آدرسهاي دقيق به 10 سئوال اشپيگل كه بوي گند انگيزسيون قرون وسطي آن محيط زيست را آلوده كرده بود پاسخ داد. در اين نامه بار ديگر نمايندگي شورا از او دعوت ميكند كه از محل اقامت پناهندگان عضو مجاهدين در آلباني ديدن كند و مي نويسد ” واقعاً تعجب آور است كه اشپيگل چگونه به چنين دروغهايي كه نه با منطق و نه با عقل و نه با شرايط مشخص و ساختار انساني مجاهدين سنخيت ندارد اعتبار مي دهد. اينها دروغهاي ملايان و مزدوران افشا شده آنهاست. همانطور كه 14 نوامبر به شما نوشتم مي توانيد شخصاً به محل اقامت پناهندگان عضو مجاهدين برويد و از نزديك با آنها صحبت كنيد تا ببينيد چه اندازه رژيم موفق شده است اشپيگل را با اين قبيل سؤالات در دام ببرد”
 3. اگر فاشيسم ديني حاكم بر ايران روح رولوتيوس را بر اشپيگل حاكم نكرده بود سه ماه( 14 نوامبر2018 تا 16 فوريه2019) فرصت زيادي بود تا نمايندگان امپراطور قدم رنجه ميكردند و به محل اقامت مجاهدين در آلباني ميرفتند. اما آنها ترجيح داده اند خميني گونه بنويسند كه مجاهدين ” سه بار در هفته بسیاری از آنها تمرين ميكنند كه گلوها را با چاقو از هم بدرند، دستها را بشكنند، چشم ها را با انگشت از حدقه در بياورند و دهانها را پاره كنند”. مفتيان هامبورگ نشين حتما مي دانند كه اين كلمات فتواي ترور و اعدام و شكنجه مجاهدين است، اما بنظر ميرسد نميدانند كه آن دوران گذشت كه اين اصل اعتبار داشت: ”دروغ هر چه بزرگتر باشد مردم بيشتر باور ميكنند!”
 4. در 19 نوامبر آقاي ماتيو فون روهر براي آقاي دبيران نوشت ” بهترين تشكر بخاطر نامه تان و بخاطر پاسخ هايتان. ما آنها را در گزارشمان در نظر خواهيم گرفت”. اين جوابيه جوابهاي ما را در آدرس زير درسايت كميسيون خارجه شوراي ملي مقاومت به زبان آلماني مي توانيد ببينيد و قضاوت كنيد كه اشپيگل تا چه اندازه اين جواب ما را در نظرگرفته است. عليرغم اين پاسخ با جزييات، مقاله مي نويسد ” بعد از يك ايميل چالشي حاوي اتهامات جداشدگان سخنگوي شوراي ملي مقاومت در آلمان پاسخ داد و عملا همه چيز را تكذيب كرد”. براستي كه وقتي پاي غرض ورزي هاي كثيف سياسي و منافع حقير اقتصادي در ميان است، وقاحت با قدرت غير قابل تصوري جاي شرم را ميگيرد.
 5. در 24 نوامبر همانروزي كه اشپيگل بايد مقاله خودرا منتشر ميكرد و بابت آن به ما ضرب الاجل داده بود معلوم شد كه اشپيگل مطالبش را با وزارت اطلاعات ملايان به اشتراك مي گذارد. در حاليكه اشپيگل مقاله را منتشر نكرده بود انجمن نجات يك شعبه شناخته شده وزارت اطلاعات مصاحبه غلامرضا شكري با اشپيگل را به زبان فارسي منتشر كرد. غلامرضا شكري همان كسي است كه در مقاله 16 فوريه اشپيگل مدعي شده است مجاهدين او را 24 سال پيش زنداني وشكنجه كرده اند.
 6. مقاله براي اينكه اين تناقض بزرگ را ماستمالي كند كه چرا شكري 24 سال بعد از شكنجه شدن توسط مجاهدين همچنان در اين سازمان مانده است، مينويسد در اين دوران تحت مغزشويي قرار داشته است. اين در حاليست كه حداقل از سال 2003 تا 2016 شكري مانند همه ساكنان كمپهاي اشرف و ليبرتي دهها بار بطور خصوصي بدون حضور هيچ يك از مجاهدين با افسران آمريكايي، نمايندگان كميسارياي عالي پناهندگان، نمايندگان صليب سرخ بين المللي ديدار كرده است و به سادگي مي توانست به آنها بگويد مي خواهد كمپ را ترك كند همچنان كه شمار ديگري اين كار را كردند و او بخوبي از اين امر مطلع بود. اما حالا كه نامبرده به استخدام وزارت اطلاعات درآمده است يادش آمده كه 24 سال پيش شكنجه شده است. متن مصاحبه مندرج در سايت وزارت اطلاعات به روشني توسط خبرنگار اشپيگل تنظيم شده است و مقاله 16 فوريه 2019 بخشي از همان مطالب را درج كرده است. جالب است كه اين مزدور در مصاحبه با اشپيگل تصريح ميكند كه ” به منظور درخواست بازگشت به وطنم به سفارت ایران مراجعه کردم ” اما اشپيگل 16 فوريه از ترس آبروريزي اين جمله را درج نكرده است.
 7. نمايندگي شورا با حسن نيتي كه بعدا معلوم شد در مقابل يك بنگاه مدرن دروغپردازي هيچ جايي ندارد اين مصاحبه را ترجمه و براي معاون سردبير فرستاد و نوشت” من ميخواهم شما را مطلع كنم كه امروز سايت «انجمن نجات» كه بخشي از وزارت اطلاعات رژيم ايران است به نقل از «انجمن نجات مركز كرمانشاه» (يك استان در غرب ايران) مطلبي تحت عنوان «مصاحبه روزنامه آلماني اشپيگل با غلامرضا شكري» براي شيطان سازي از PMOI درج كرده است. در حاليكه اشپيگل چنين مصاحبه اي منتشر نكرده اين يك سوءاستفاده آشكار از نام اشپيگل است” و افزود” اين فرد كه در خدمت وزارت اطلاعات رژيم ايران است قبلاً در 26 آوريل 2017 توسط مقاومت ايران افشا شده بود و ميتوانيد در URL زير ببينيد و جداگانه هم برايتان ضميمه ميكنم

https://www.iran-efshagari.com/%D8%AA%D8%B4%D8%A8%D8%AB%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%AB%DB%8C%D9%81-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D8%AE%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%84/

 

دراين نامه ضمن بيان جزئيات و مدارك بيشتر آمده بود” فكر ميكنم اذعان غلامرضا شكري به مراجعه اش به سفارت رژيم در آلباني براي بازگشت به ايران در مصاحبه اي كه به اشپيگل نسبت داده است جاي ترديد باقي نميگذارد. شركت در كمپين دروغ و افترا عليه PMOI بخشي از معامله براي بازگشت به ايران بوده است.”

 1. نمايندگي شورا در 25 نوامبر در ايميل ديگري به معاون سردبير نوشت” من در ادامه نامه ام در 24 نوامبر به اطلاعتان ميرسانم كه سايتهاي شناخته شده وزارت اطلاعات رژيم ايران از جمله ياران ايران ، آوا و اينترلينك با تزوير آشكار«به نقل از اشپيگل» مصاحبه غلامرضا شكري عليه PMOI را منتشر كردند و در آدرسهاي زيرين ميتوانيد ببينيد”

http://www.yaraniran.com/%D8%BA%D9%85-%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B2%D9%87-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%B1%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AF%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%81/

 

http://aawa-association.com/index.php/sport/sport-news/football/5421-2018-11-24-10-14-49

 

http://iran-interlink.org/wordpressfa/%D8%B3%D8%B1%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA-%D8%BA%D9%85-%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B2-%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D9%82%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B4%D9%BE/

 

 1. اشپيگل آنلاين در تاريخ 23 ژانويه نيز بار ديگر به انجام وظيفه پرداخت و با سوء استفاده از يك دعواي سياسي در اسپانيا فرصت را براي تاخت و تاز عليه مجاهدين مغتنم شمرد و مجاهدين را ”سكت” و ”شخصيت پرست” توصيف كرد كه ”در ايران از پشتوانه كمي  برخوردار است” و بخاطر حضور در عراق” ايرانيها نه فراموش كرده اند و نه مي بخشند”.
 2. روز اول فوريه نمايندگي شورا در نامه اي ضمن پاسخ به اين اكاذيب نوشت ” چيزي كه مردم ايران نه فراموش ميكنند و نه مي بخشند، جنايات جنگي و جنايات اين رژيم عليه بشريت مانند قتل عام زندانيان سياسي كه يادآور كوره هاي آدم سوزي هيتلر است. اما مقاله ترجيح ميدهد آنها را ”فراموش” و بر فاشيستهاي حاكم ”ببخشد”. نوازش كردن ملايان از حساب مردم ايران و رنج و خون صدها هزار زنداني سياسي شكنجه شده و اعدام شده حقيقتا نفرت برانگيز است.

اگر مناسبات مقاومت ايران عميقا دمكراتيك نبود هرگز نمي توانست در قبال سركوب وحشيانه و تروريسم و زد وبند بسياري از قدرتهاي غربي با فاشيسم ديني و برچسب تروريستي مقاومت كند، تكرار اتهامات سخيفي مانند كيش شخصيت و اقتدارگرايي و مناسبات غير دمكراتيك وفرقه اي، چرخ سرنگوني فاشيسم ديني كه با پيشتازي مجاهدين براه افتاده را متوقف نميكند. روندي كه در ايران براي سرنگوني ملايان شروع شده غير قابل بازگشت است”.

نمايندگي شوراي ملي مقاومت، بارديگر وجدانهاي آزاد را به داوري در باره اين نقض شديد بي طرفي و آزادي مطبوعات فرا ميخواند. سكوت در برابر اين انگيزيسون قرون وسطايي، خدمت به فاشيسم ديني حاكم بر ايران است كه تا كنون 120 هزار تن از آزاديخواهان را اعدام كرده است

نمايندگي شوراي ملي مقاومت ايران- آلمان

29 بهمن1397(18 فوريه 2019)

اجلاس مياندوره‌يي شوراي ملي مقاومت در روزهاي ۲۱و 22 بهمن1397 با حضور رئيس‌جمهور برگزيدة شورا براي دوران انتقال حاكميت به مردم ايران برگزار شد.

در آغاز اجلاس، خانم رجوی ضمن خیرمقدم به اعضا و ناظران، با گرامیداشت سالگرد انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران گفت:

به‌مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب ضدسلطنتی، به راهگشایان، پیشتازان و شهیدان نبرد با دو دیکتاتوری و طلایه‌داران و همچنین تضمین‌کنندگان‌ِ پیروزی و‌آزادی‌ِ ایران وایرانی، درود می فرستیم و با آنها برسر پیمان‌ِ آزادی و استقلال و سعادت‌ِ ایران و ایرانی مجددا تجدید پیمان می کنیم.هم‌چنان که مسئول شورا در اولین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت گفت ما وارثان انقلاب ربوده‌ شده‌یی هستیم که مجدداً امید‌های پرپر شده را زنده می‌کنیم. البته اسباب سرفرازی تاریخی است که شورای ملی مقاومت و مسئول این شورا در تمام این چهار دهه نگاهبانان اصیل‌ پیام‌ها و هدف‌های آزادی‌خواهانه و استقلال‌طلبانه آن انقلاب بوده‌اند.

خانم رجوي افزود: این اجلاس را در حالی برگزار می‌کنیم که رژیم ولایت فقیه در محاصره کامل قرار دارد. از یک طرف جامعه ایران، از طرف‌ِ دیگر جامعه بین‌المللی، در برابرِ این رژیم صف‌آرایی کرده‌اند و شواهد‌ِ بسیاري از جمله اضطرارِ حاکم بر رژیم، گواه دورة سرنگونی است.در داخل و خارج و در همة عرصه‌ها، اوضاع به‌زیان‌ِ رژیم رو به‌تغییر است. فعالیت‌ِ فزایندة کانون‌های شورشی از آمادگي مردم‌ِ ایران برای به‌زیر کشیدن‌ِ نظام‌ِ آخوندی خبر ميدهد. نارضایتی‌ِ انفجاری‌ِ جامعه و خطر‌ِ مبرم‌ِ فوران‌ِ قیام‌ها پس از تحریم‌های نفتی به کابوس‌ِ شبانه روزی‌ِ آخوندها تبديل شده است.

خانم رجوي سخنانش را با بزرگداشت خاطره مجاهد خلق محمد سيدي كاشاني كه در فاصله دو اجلاس شورا درگذشت به پايان برد.

در بحثهای پیش از دستور، اعضای شورا تظاهرات شکوهمند پاریس را كه در یک لحظه حساس از تحولات داخلی و بین المللی برگزار شد، تبریک گفتند و تأکید کردند که طنین و انعكاس این تظاهرات در خبرگزاریهای بین المللی و صدها رسانه در کشورهای مختلف، بار دیگر به جهان نشان داد که ملت و مقاومت ما با چهل سال ایستادگی استوار در برابر سارقان انقلاب ایران، آنها را از نفس انداخته و خود پر نفس تر از همیشه، برای آزادی و دموکراسی و برقراری حاکمیت جمهور مردم قیام کرده و به پيش مي تازد. این تظاهرات بار ديگر نشان دادند که مقاومتی سازمانیافته با کانونهای شورشی و ارتش آزادی و جایگزینی دموکراتیک در کار است تا با مرزبندی اساسی« نه شاه، نه شیخ» و به پشتوانة خون یکصد وبیست هزار شهید راه آزادی، دیکتاتوری دینی را سرنگون و ایران آزاد آینده را بنا کند.

اجلاس میاندوره یی شورا در دستور کار خود، به بحث و بررسی پیرامون وضعیت داخل کشور، نارضایتی مردم به ستوه آمده از گرانی فزاینده ، فقر، بیکاری، غارتگری و فساد فراگیر حکومتی و مخاصمات درونی پرداخت و نتیجه گیری کرد که وضعیت انفجاری جامعه و تحریمها و شکستها و تنگناهای رژیم در عرصه های منطقه یی و بین المللی، حکومت آخوندها را در ضعیف ترین و شکننده ترین وضعیت قرار داده است.

برای نخستین بار در عمر چهل ساله نظام ولایت، این رژیم دیگر نمی تواند از امدادهای غیبی مماشات راه برون رفتی بجويد و باج خواهیهای منطقه يي دیگر اثر ندارد. اجرای تحریمهای نفتی و بانكي آمریکا علیه حکومت آخوندی از آبان ماه و همگرایی جهانی برسر مقابله با تروریسم و جنگ افروزیهای منطقه یی رژیم در آستانه تشکیل اجلاس ورشو، حکومت آخوندها را برسر اينستكس و اف ای تی اف به تنگنای نفس گیری دچار کرده است. از برجام اروپایی و مکانیسم نسیه و مشروط آن برای مبادله نفت در برابر غذا و دارو، آبی گرم نشده و از برنامه موشکی و ترکیدن ماهواره پرتابی به فضا هم، فقط دودش به چشم آخوندها رفته است. اينجاست كه رژيم در برابر مقاومت و تنها جايگزين دمكراتيك، چاره اي جز بسيج شيطان سازي و تروريسم نمي يابد.

اجلاس شورا در بحثهای دو روزة خود، بسيج براي شيطان سازي مقاومت و تروریسم رژيم آخوندي عليه تنها جايگزين دمكراتيك را به تفصيل مورد بررسي قرار داد. انتشار پي در پي انواع لجن نامه ها در قالب كتاب و مجله، سيلاب ديوانه وار خبرهاي مجعول و گزارشهاي دروغين در رسانه ها و شبكه هاي مختلف تلويزيون رژيم عليه جنبش مقاومت، باز تكثير بي دنده و ترمز كليپهاي تبليغاتي توسط خبرگزاریها و رسانه های سپاه و اطلاعات آخوندها، جريان بي وقفة توليد فيلمهاي سينمايي و سريالهاي تلويزيوني و اختصاص دادن جشنواره فيلم ”دهه فجر” رژيم به فيلمهايي عليه مجاهدين، همه، بيانگر ترس و وحشت آخوندها و پاسدارانشان از اعتلاي قيام و مقاومت است. خامنه‌ای شخصاً بر تولید فیلمها تأکید و نظارت دارد. او در 21 دی۹۶ که از قیام سراسری به شدت گزیده شده بود در دیداری با مستندسازان رژیم، به آنها گفت:‌ «چیزی که میتواند ذهن‌ها رو روشن کند همین مستندهای شماست».

در خارج كشور نيز در یک سال گذشته دست کم ۴۰ پروژه مطبوعاتی و برنامه تلویزیونی در رسانه های خارجی علیه مجاهدین و محل استقرار آنها در آلبانی به طور هماهنگ و برنامه ریزی شده به سفارش رژیم به اجرا در آمده است. اطلاعیه های کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت، بارها شبكه ”خبرنگاران دوست“ اطلاعات آخوندها را که، با دريافت پول كلان دست‌اندركار اين پروژه ها بوده اند، افشا کرده است. برخی از كاربران اين شبكه با مراجعات سرزده به اشرف 3 و با فيلم برداري و عكس برداري غير مجاز از طريق پهپاد به اجراي مأموريتهاي محوله مبادرت كردند. اما رسانه هايشان حتی يكبار و یک کلمه جوابیه های متعددی را که از سوی مقاومت یا حامیان مقاومت برايشان فرستاده شده بود، درج نكردند.

ابعاد دروغپردازي و لجن‌پراكني و تلاش و تقلاي رژيم در اين خصوص براستي حيرت انگيز و بيانگر نياز مفرط يك رژيم در حال احتضار است.

در بسیج شیطان سازی عليه مقاومت، ارتش سایبری رژیم نيز با تمام قوا به کار گرفته شد. توئيت جواد ظريف و اظهارات بعیدی نژاد سفير رژيم در لندن، كه پس از فضيحت بسته شدن حسابهاي اينترنتي رژيم، سعي داشتند ورق را به ويژه در آلباني عليه مجاهدين برگردانند، جاي ترديد باقي نگذاشت. در اواخر ديماه گذشته، به دنبال فراخوان وزير خارجه آمريكا به در ميان گذاشتن پرسش‌ها و مطالبات مردم ايران در شبكه‌هاي اجتماعي، ارتش سايبري آخوندها با هزاران توئيت با اسامي گوناگون به ويژه «ري‌استارت» ازشهرهاي مختلف كشور برای لجن‌پراكني عليه مجاهدين و مقاومت ايران بكار پرداخت كه شمار آن دست كم به 700 هزار توئيت و كامنت رسيده است.

اجلاس شورا در ادامه بحثهاي دو روزه تأکید کرد كه زمان نامگذاري تماميت اطلاعات و سپاه آخوندها در ليست تروريستي آمريكا و اتحاديه اروپا فرا رسيده است. ديپلمات تروريستها و عوامل و مزدوران و كاربران اين رژيم در هر لباسي كه هستند بايد محاكمه و مجازات و اخراج شوند.

شورا حمایت همه جانبه از کانونهای شورشی و شوراهاي مقاومت را که بال هاي مكمل صنفي، اجتماعي و سياسي كانون هاي شورشی هستند، یک وظیفه مبرم میهنی دانست و به گسترش مقاومت و اعتراض در همه اشكال آن در برابر ديكتاتوري ديني و حمایت و پشتیبانی از حرکتهای اعتراضی همه اقشار مردم ایران فراخوان داد.

دبيرخانة شوراي ملي مقاومت ايران

28 بهمن 1397

فريبكاري و پنهانكاري در پروژه هاي اتمي بخصوص در ابعاد احتمالي نظامي ادامه دارد

آخوند احمد خاتمی عضو مجلس خبرگان آخوندها، امام جمعه تهران و از نزديكان خامنه اي در سخناني در مشهد اعتراف كرد: «فرمول ساختن بمب اتم را داریم» و «داشتن انرژی هسته ای را برای خود حیاتی می دانیم». (ایرنا – ۲۰بهمن ۱۳۹۷) این در حالی است که مقامات رژیم آخوندی حاکم بر ایران همیشه تلاش براي كسب دانش ساختن بمب اتمي و تلاش براي ساخت بمب اتمی را قويا تكذيب كرده بودند. اين بخوبي نشان ميدهد كه رژيم آخوندي همواره درباره ”ابعاد احتمالي نظامي“ PMD پنهانسازي كرده و به آن ادامه ميدهد.

سه هفته پيش علي اكبر صالحي رييس آژانس اتمي رژيم آخوندي نيز اذعان كرد در مذاكرات اتمي با كشورهاي 5+1 در مورد سايت اراك دروغ گفته و بدستور خامنه‌اي بخشي از تجهيزات ممنوعه‌اي را كه خريداري كرده بودند پنهان كرده است ( تلويزيون كانال4 رژيم 2بهمن).

نمايندگي شوراي ملي مقاومت ايران، در آوريل2017 در كنفرانسي در واشنگتن ادامه فعاليت سازمان سپند، ارگاني در وزارت دفاع رژيم كه روي ساختن سلاح اتمي كار ميكند را فاش كرد و تأكيد نمود فعاليت اين ارگان در مركزي بنام پژوهشكده پارچين گسترش يافته است.

دروغگويي آشكار در PMD و پنهان سازي تجهيزات غيرمجاز در سايت اراك بخشي از 30سال فريبكاري رژيم آخوندي در پروژه هاي اتمي است كه تحت نظر سردمداران رژيم بويژه خامنه‌اي و روحاني جريان داشته است. امري كه مقاومت ايران از سال1370 مستمرا افشا كرده و نسبت به خطرات آن هشدار داده است. بناي رژيم در مذاكرات اتمي بويژه با 5+1 بر دروغپردازي و پنهانكاري بوده و هدفي جز كسب فرصتهاي بيشتر براي دستيابي به بمب اتمي نداشته است.

روحاني در كتابي بنام ”امنيت ملي و ديپلماسي هسته اي“ نوشت: «رژيم ايران ميخواسته است جهان را ”در برابر عمل انجام شده قرار دهد“ و تا پايان سال1381  ”54هزار سانتريفيوژ“ براه انداخته و سالانه ”30تن سوخت 3.5درصد توليد كند“ اما ”به ناگاه مجاهدين با ترتيب دادن يك مصاحبه مطبوعاتي“ و اعلام سايتهاي نطنز و اراك و ”وارد كردن اتهامات واهي سر و صداي زيادي به راه انداختند“. وي در سال2006 اعتراف كرد كه در مذاكرات با ترويكاي اروپايي ”چگونه وقت خريد و بعد از اينكه برنامه مخفي اتميش در سال2002 توسط اپوزيسيون ايران افشاء گرديد سعي كرد كه غرب را فريب بدهد“» (ساندي تلگراف 5 مارس 2006).

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران

23بهمن 1397(12فوريه2019)

روز جمعه 8 فوريه، چند هزار ايراني در تظاهرات بزرگي در پاريس به مناسبت 40 امين سالگرد قيام مردم ايران بر عليه ديكتاتوري شاه برگزار شد شرکت کردند. در اين راهپيمايي كه از ميدان دانفر روشرو تا محوطه باز انوليد پاريس صورت گرفت، تظاهركنندگان با شعارهايي استمرار نقض حقوق بشر در ايران، اوجگيري توطئه هاي تروريستي رژيم، ادامه برنامه موشكي و اتمي رژيم را محكوم و از حركتهاي اجتماعي و اعتراضي مردم ايران عليه ديكتاتوري مذهبي ملاها حمايت نمودند.

در ابتدا پيام خانم مريم رجوي رئيس جمهور برگزيده مقاومت خطاب به تظاهرات پخش شد كه در آن آمده بود: با سرنگونی دیکتاتوری فاسد و شکنجه‌گر شاه، وارثان حقیقی او خمینی و خامنه‌ای سربر داشتند و حالا نوبت سرنگوني ملاهاي حاكم  است. وي افزود ملت ما دوران تازه‌‌یی را آغاز کرده است. دوران تازه‌یی از نبرد برای به‌زیر کشیدن استبداد مذهبی. از این رو انتظار دارد که جامعه جهاني این مبارزه – كه براي رهايي ايران و جهان از شر فاشيسم ديني است - را به‌ رسمیت بشناسند. در این خصوص دولت‌های غرب مسئولیت مضاعف برعهده دارند. زیرا به ‌ویژه در دو دهه گذشته با سياست مماشات در حفظ این رژیم نقش داشته‌اند.

خانم رجوي تاكيد كرد پایان قطعی بحران‌هاي منطقه در سرنگوني فاشيسم ديني و دستيابي به آزادي است. این قلب راه حل مسأله ایران است و صلح و آرامش در منطقه و جهان است و بايد حق مردم ايران براي تغيير رژيم و استقرار دمكراسي به رسميت شناخته شود. وي بر ضرورت قرارگرفتن سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات آخوندها در ليست آمريكا و اتحاديه اروپا تاكيد كرد و خطاب به کسانی که هنوز در سیاست فرسوده مماشات با آخوندها درجا می‌زنند گفت چرا می‌خواهید رنج و خون مردم ایران و ملت‌های منطقه ادامه پیدا کند؟

وي نتيجه گيري كرد حرف ما این است که دست آخوندها را از برنامه موشکی و از هرگونه تسلیحات و امکانات قطع کنید. مردم و مقاومت ایران نميخواهند این رژیم نه یک فشنگ در  دست داشته باشد،‌ نه یک بشکه نفت بفروشد، و نه یک دلار از دارایی ملت ایران را براي سركوب و تروريسم خرج کند.

اين گردهمايي مورد حمايت تعداد زيادي از جوامع ايراني در اروپا، سازمانهاي حقوق بشري و سنديكاها و كميته هاي پارلماني و شهرداراني از مناطق پاريس و شهرهاي ايل دو فرانس بود. در ميان شخصيتهايي كه در ابتداي برنامه سخنراني كردند ميتوان از شخصيتهاي زير نام برد: ژيلبر ميتران رئيس بنياد فرانس ليبرته-دانيل ميتران، ميشل دو ووكولور نماينده مجلس و رئيس كميته پارلماني براي ايران دمكراتيك، سيد احمد غزالي نخست وزير سابق الجزائر، آلخو ويدال كوادراس معاون سابق پارلمان اروپا و رئيس درجستجوي عدالت، جورج صبرا از شخصيتهاي برجسته اپوزيسيون سوريه، ژان فرانسوا لوگاره شهردار منطقه يك پاريس، ژرار لوتون از سنديكاي معلمين فرانسه، ژان پير ميشل پارلمانتر افتخاري و بنيانگذار كميته فرانسوي براي ايران دمكراتيك، فرانسوا كلكومبه رئيس بنياد مطالعات براي خاورميانه و پير برسي رئيس حقوق بشر نوين.

ژيلبر ميتران از جمله در سخنراني خود به گزارش عفو بين الملل كه سال 2018 را در ايران سال شرم آور خواند اشاره كرد كه طبق آن هفت هزار نفر به‌خاطر اعتراض علیه رژیم در یک سال گذشته، دستگیر شده‌اند. وي در ادامه سخنان خود نتيجه گرفت كه در مقابل ملاها يك آلترناتيو وجود دارد و آن مقاومت ايران است.

اقای آلخوویدال کوآدراس گفت من به اتحاديه اروپا فراخوان ميدهم كه در مقابل اين رژيم مذهبي تروريست و بي آينده قاطع باشد، اتحاديه اروپا بايد بر سياست هاي مماشات خود پايان بدهد و به جاي حمايت از رژيم اخوندها از اپوزيسيون آن حمايت كند. مماشات فقط ملاهاي ايران را تشويق به ادامه جنايت در ايران و تروريزم در دنيا ميكند، اتحاديه اروپا بايد تماميت وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران را در ليست سياه بگذارد.

خانم میشل دوووکولور گفت که امروز من با شما هستم تا شهادت بدهم كه به عنوان نماينده، برايم وضعيت حقوق بشري كه مردم ايران دارند بسيار تاسف بار است، و اميدوارم امسال سال آخري باشد كه شما اين رنج ها را متحمل ميشويد.

سناتور ميشل در قسمتی از سخنان خود گفت من ميخواهم به دولت خودمان، به دولت هاي اروپايي فراخوان بدهم، اقاي لودريان و خانم موگريني، از مقاومت ايران نهراسيد، چشمان و گوش هاي خود را باز كنيد، يا بهتر، شرافتي كه استاتوي اروپا به شما ميدهد، شرافت اروپاييان را باز پس بگيريد، از مقاومت ايران حمايت كنيد.

اين تظاهرات پر شور كه با ريتم طبلها و شعارهاي پر شور حركت ميكرد و ابهت بسيار زيادي داشت حاكي از سرزندگي روحيه مقاومت در ميان ايرانيان و تظاهركنندگان شركت كننده بود. آنها صداي مردم ايران را كه طي يك سال گذشته دمي از تظاهرات و اعتصاب نايستاده اند بازتاب ميكردند.

در پايان راهپيمايي قطعنامه پاياني تظاهرات خوانده شد كه در آن ضمن محكوم كردن اقدامات تروريستي ملاها عليه مخالفين در اروپا، ادامه برنامه موشكي و هسته اي خطرناك رژيم، ادامه سركوب و كشتار در ايران و در جنگهاي منطقه اي، از جامعه بين المللي خواستار قاطعيت در مقابل رژيم و  برسميت شناختن حق مردم و مقاومت ايران براي سرنگوني رژيم آخوندي گرديدند. 

دبير خانه شوراي ملي مقاومت ايران

۱۹ بهمن 1397(۸ فوریه 2019)

ضرورت ايستادگي و قاطعيت جامعه جهاني در برابر 30 سال قانون شكني و فريبكاري فاشيسم ديني

علي اكبر صالحي رييس آژانس اتمي رژيم آخوندي روز دوم بهمن در يك اعتراف بي سابقه گفت رژيم آخوندي در مذاكرات اتمي با كشورهاي 5+1 در مورد سايت اراك دروغ گفته و بخشي از تجهيزات ممنوعه را پنهان كرده است.

وي در مصاحبه با تلويزيون حكومتي گفت «توی لوله های اینجا توی آن كالانداریهایی كه داشتیم، لوله هايي كه سوخت ها میره توی آن، ما مشابه آن لوله ها را هم خریده بودیم ولی من آن زمان نمیتوانستم اعلام بكنم فقط یك نفر در ایران میدانست، بالاترین مقام ارشد نظام (خامنه اي) كسی دیگه ای نمیدانست... حضرت آقا (خامنه اي) فرموده بودند كه مواظب باشید اینها بدعهد و بدقول هستند. خب ما بایستی با فراست و هوشمندی كارمان را انجام میدادیم یعنی علاوه بر اینكه پل های پشت سرمان را خراب نمیكردیم پل هم می ساختیم كه اگر قرار بود برگردیم سریعتر برگردیم.  یكسری لوله بود به قطر دو سه سانت به طول سه چهار متر ... ما مشابه اون لوله ها را هم خریده بودیم به همان تعداد، اون لوله هارا گفتند تویش سیمان بریزید ما اون لوله ها را ریختیم... اما دیگه نگفته بودیم كه لوله های دیگه داریم چون اگر میگفتیم میگفتند آقا توی آن لوله ها هم بایستی (سيمان) بریزید... ما الان میرویم همان لوله ها را ( استفاده ميكنيم) الان ما داریم آن لوله ها را»( تلويزيون كانال 4 رژيم 2 بهمن).

اين اظهارات بخوبي نشان ميدهد كه بناي رژيم در مذاكرات اتمي بويژه مذاكرات با 5+1 بر دروغپردازي و پنهانكاري بوده و هدفي جز كسب فرصتهاي بيشتر براي دست يابي به بمب اتمي نداشته است. پنهان كردن تجهيزات غير مجاز در سايت اراك يكي از آخرين حلقات 30 سال فريبكاري ودروغگويي رژيم آخوندي در پروژه هاي اتمي است كه تحت نظر سردمداران رژيم بويژه خامنه اي و روحاني جريان داشته است. امري كه مقاومت ايران از سال 1370 مستمرا افشا كرده و نسبت به خطرات آن هشدار داده است.

خانم مريم رجوي رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران بلافاصله بعد از توافق اتمي در 23 تير 1394 هشدار داد: اين توافق ”راه فريبكاري ملايان و دستيابي آنها به بمب اتمي را نمي بندد” و قبل از آن در 3 آذر 1392 بعد از توافق موقت اتمي با كشورهاي 1+5 گفت ”تبعيت اين رژيم از التزامات بين المللي، دقيقاً به ميزان قاطعيت و ايستادگي جامعه جهاني در برابر مطامع شوم و فريب كاريهاي ذاتي اين رژيم، بستگي دارد”.

خانم رجوي تاكيد كرد ”هرگونه سستي و تعلل و كوتاه آمدن از سوي جامعه بين المللي باعث مي شود كه خامنه اي بار ديگر با فريبكاري و تقلب به سمت توليد بمب اتمي پيش برود. رژيم ملايان هيچگاه فعاليتهاي اتمي خود را طبق معاهده منع گسترش تسليحات اتمي (NPT ) به‌طور داوطلبانه به آژانس بين المللي انرژي اتمي گزارش نكرده و مقاومت ايران نخستين افشاگر تأسيسات پنهان و مخفي كاري هاي اتمي آن بوده است”.

روحاني، رييس جمهور ارتجاع در كتاب ”امنيت ملي و ديپلماسي هسته اي” نوشت: ”در سال 1381 فعاليتها در فضايي آرام پيش ميرفت ولي به ناگاه مجاهدين با ترتيب دادن يك مصاحبه مطبوعاتي و وارد كردن اتهامات واهي سر وصداي زيادي به راه انداختند ... نظر سازمان انرژي اتمي اين بود كه تاسيسات نطنز تكميل و سپس به آژانس اطلاع داده شود تا آنها در برابر عمل انجام شده قرار گيرند... در سال 1379 سازمان انرژي اتمي به مسؤلين قول داده بود تا پايان سال 1381 با به كار انداختن 54هزار سانتريفيوژ قادر خواهد بود 30 تن سوخت 3.5 درصد توليد كند”.

ساندي تلگراف 5 مارس 2006 افشاء كرد «حسن روحاني كه تا سال گذشته رياست مذاكرات با ترويكاي اروپايي را بعهده داشت در يك سخنراني خطاب به رهبران مذهبي و آكادميسنهاي رژيم فاش ساخت كه چگونه تهران وقت خريد و بعد از اينكه برنامه مخفي اتمي اش در سال 2002 توسط اپوزيسيون ايران افشاء گرديد سعي كرد كه غرب را فريب بدهد».

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران

4بهمن 1397(24ژانويه 2019)

نمايندگي شوراي ملي مقاومت ايران در آلمان از لغو پروازهاي ماهان اير متعلق به سپاه پاسداران استقبال ميكند و خواهان توقف هرگونه معامله و روابط تجاري و اقتصادي با رژيم ايران بخصوص با شركتها و موسسات و نهادهايي است كه مستقيم و غير مستقيم به سپاه پاسداران فاشيسم ديني حاكم بر ايران وابسته است.

تجربه نشان داده است كه اين رژيم از يك سو از هر امكاني در كشورهاي غربي براي جاسوسي، تروريستي، سرقت تكنولوژي، قاچاق مواد مخدر و ديگر مقاصد نامشروع بهره برداري ميكند و از سوي ديگر منافع تجارت با كشورهاي خارجي تماما صرف سركوب مردم ايران، صدور جنگ افروزي و تروريسم و در يك كلام تحكيم سلطه ننگين آخوندها ميشود

شوراي ملي مقاومت ايران پيش از اين در گزارشات متعددي منجمله در گزارشي كه در اكتبر 2017 منتشر گرديد ، فاش كرد شركت ماهان متعلق به نيروي قدس سپاه پاسداران است و خواهان تحريم آن شد. بر اساس اين گزارشها ماهان اير براي انتقال پاسداران و شبه نظاميان وابسته به آنها و همجنين انتقال سلاح به سوريه و ديگر كشورهايي كه دست اندركار صدرور تروريسم و جنگ افروزي به آنهاست مورد استفاده قرار ميگيرد

با بالا گرفتن اقدامات تروريستي و جاسوسي ديكتاتوري ملاها در اروپا، نبايستي اجازه داد از هيچ وسيله اي براي پيشبرد طرحهاي شوم تروريستي و جنگ افروزانه خود استفاده كند. بايد تماميت سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات در ليست سازمانهاي تروريستي قرار گيرند و كليه مزدوران و جاسوسان آنها محاكمه و اخراج شوند.  اين تنها را متوقف كردن توطئه ها و تهديدهاي اين رژيم در اروپاست

نمايندگي شوراي ملي مقاومت ايران در آلمان

22 ژانويه 2019 (2 بهمن 1397)