درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

پیکر پهلوان سيد ابراهیم رسولی فرزند رشید مردم اقلید (استان فارس) در روز یکشنبه اول بهمن با شرکت هزاران تن از مردم این شهر به خاک سپرده شد. ابراهیم رسولی که به جوانمردی و اخلاق پهلوانی و کمک به مستمندان در میان مردم اقلید شهره بود، در ۲۸ دیماه در یورش مزدوران نیروی انتظامی به خانه اش به شهادت رسيد. وي در مقابل پاسداران نيروي انتظامي که به خانه او حمله كرده بودند با اسلحه شکاری به دفاع از خود برخاست. در اثر اين درگيري كه ۱۰ساعت به طول انجامید این پهلوان دلیر سرانجام بر اثر شلیک پاسداران جان باخت.

خسرو رزمجویی، فرمانده جنایتکار نیروی انتظامی اقلید براي رفع و رجوع اين جنايت رذيلانه، ابراهيم را «شرور» خواند و ضمن سر‌هم بندی کردن یک لیست از مواد مخدر كه به دروغ مدعي شد در خانه ابراهیم رسولی پیدا کرده،‌ مدعی شد كه او خودكشي كرده است (باشگاه خبرنگاران جوان وابسته به سپاه پاسداران -۲۸ دي ۹۶).

نظام سفله ولایت فقیه كه خود را در محاصره خشم و انزجار مردم ايران يافته است با توسل به اتهامهای رسوای «قاچاقچی» و «مرگ بر اثر خودکشی» و «تزريق مواد مخدر» و ... مذبوحانه تلاش می کند تا جنايتهای خود را رفع و رجوع كند. چیزی که جز بر خشم و انزجار مردم به پا خاسته در سراسر کشور نمی‌افزاید.

 هزاران تن از مردم اقلید با شرکت گسترده در مراسم خاکسپاری شهید ابراهیم رسولی با شعارهای «عزا عزاست امروز روز عزاست امروز، سيد مظلوم ما پيش خداست امروز»، «ای سید ما سرور ما جای تو خالی است، رفتی به سفر اکبر ما جای تو خالی است» خشم و انزجار خود را از یاوه گوییهای رژیم علیه این پهلوان مردمی ابراز کردند.

خونهای فرزندان دلیر ایران زمین که در نقاط مختلف كشور به دست پاسداران و شکنجه گران بر زمین ریخته می‌شود آتش قیام علیه جلادان حاکم بر ایران را شعله ورتر می سازد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲بهمن ۱۳۹۶ (۲۲ژانویه ۲۰۱۸)