درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

بار ديگر سيل و طوفان بخشهاي وسيعي از كشور از جمله استان های خراسان رضوی، اردبیل،‌ آذربایجان شرقی و غربی، کرمانشاه، اصفهان، کردستان، فارس،‌ خوزستان، کرمان، گیلان، کهگیویه و بویر احمد، خوزستان، چهار محال بختیاری، لرستان و مرکزی را در برگرفت و در غياب حداقل تدابير بازدارنده و كمك رساني هاي ضروري، شمار زيادي از هموطنان مان جان خود را از دست داده و شمار زيادي مصدوم و بي خانمان شدند.

رسانه هاي حكومتي به نقل از سخنگوي سازمان اورژانس کشور نوشتند در پی حوادث جوی ۸ تا ۱۰ خردادماه ۳۱ نفر جان خود را از دست دادند و ۷۱ نفر مصدوم شدند. آمار واقعي جان باختگان بيشتر است كه رژيم آخوندي آنرا پنهان ميكند.

خانم مريم رجوي رييس جمهور برگزيده مقاومت ايران با صميمانه ترين تسليتها و آرزوي بهبودي سريع براي مصدومان، عموم مردم بويژه جوانان را به تشكيل شوراهاي مردمي و كمك رساني مستقل به سيل زدگان فراخواند و گفت رژيم آخوندها با دزديهاي كلان، قتل عام محيط زيست و هدر دادن سرمايه ها در صدور تروريسم و جنگ افروزي، ايران را در برابر حوادث طبيعي بي دفاع گذاشته است.

وي افزود درحاکمیت آخوندها مردم ايران مستمرا دچار مصيبتهايي ميشوند كه قابل پيش بيني و پيشگيري هستند. يك روز سيل، يك روز زلزله، يك روز آتش سوزي. حوادثي كه به دلیل از بین بردن زیرساخت‌های کشور و عدم رسیدگی و كمك رساني به فاجعه تبدیل میشوند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۱ خرداد ۱۳۹۸(اول ژوئن 2019)