درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

ادامه پنهان‌کاری و فریبکاری رژیم آخوندی باعث گسترش ابعاد فاجعه است

 سازمان مجاهدین خلق ایران بر اساس گزارشهای داخل کشور اعلام کرد شمار جان‌ باختگان ویروس کرونا که همه استانهای کشور را در برگرفته، بیش از ۳۰۰نفر است. شمار قربانیان دست کم در قم به ۱۱۴ در تهران به ۳۰، در کاشان به ۲۲، در اصفهان به ۲۱ در رشت به ۱۸ و در اراک به ۱۴تن می‌رسد.

 علاوه بر این در شهرهای مشهد، کرمانشاه، کرج، لاهیجان، سمنان، بندرعباس، یزد، ایلام، یاسوج، خرم‌آباد، نیشابور، همدان، همایونشهر، نجف آباد و بسیاری شهرهای کوچک و بزرگ دیگر تعدادی از هموطنان جان‌ باخته‌اند. با این‌حال رژیم آخوندی با پنهان‌کاری و فریبکاری تعداد قربانیان را ۳۴و شمار مبتلایان را ۳۸۸تن اعلام کرده‌ است. این در حالیست که امروز یک کارگزار رژیم آخوندی، به نام ناهید خداکرمی، رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران افشا کرد، تعداد مبتلایان بین ۱۰تا ۱۵هزار نفر است.

رژیم آخوندی تاکنون هیچ اقدام جدی برای جلوگیری از شیوع این بیماری، از جمله قرنطینه کردن شهرهایی که ویروس کرونا در آنها شیوع پیدا کرده و قطع پروازها به چین نکرده است. پروازهای ماهان‌ایر سپاه پاسداران تا روز جمعه ۹اسفند ادامه داشته و رژیم برای توجیه این پروازها مدعی شده است به‌خاطر انتقال کیتهای تشخیص کرونا بوده است. از سوی دیگر بیشترین امکانات پزشکی در اختیار سپاه پاسداران است و عمده خدمات پزشکی به سرکردگان رژیم و پاسداران اختصاص دارد.

 دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۹اسفند ۱۳۹۸(۲۸فوریه ۲۰۲۰)