درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

سازمان مجاهدین خلق ایران در ساعت ۲۴ امشب به‌نقل از منابع موثق بیمارستانی اعلام کرد آمار جان‌باختگان ویروس کرونا در قم بیش از ۳۰۰نفر است. این رقم وحشتناک ناشی از پنهان کردن شیوع کرونا در قم در جریان انتخابات مجلس ارتجاع است. به‌خاطر ابعاد حیرت‌آور فاجعه در شهر قم آخوندهای حکومتی از قم به سایر مناطق می‌گریزند.

 روز ۴اسفند وزیر کشور رژیم رحمانی فضلی صراحتاً اعتراف کرد: «برخیها توصیه داشتند که انتخابات را عقب بیاندازیم در مورد شهر قم اصرار داشتند انتخابات را در این شهر به تعویق بیاندازیم، ولی من به‌عنوان مسئول انتخابات هیچ‌کدام از اینها را نپذیرفتم”.

 خانم مریم رجوی با صمیمانه‌ترین تسلیت‌ها به مردم ایران به‌ویژه اهالی قم جامعه جهانی را به همدردی با مردم ایران و اقدام فوری برای مراقبت از جان و سلامت مردم این شهر فراخواند.

 دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۱اسفند ۱۳۹۸ (اول مارس ۲۰۲۰)