درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

كارشكنی رژیم آخوندی در انتقال مردم شرق حلب برای كشتار هر چه بیشتر آنان

سپاه پاسداران و شبه نظامیان مزدور آن شهر حلب را به طور عملی به اشغال خود در آورده اند . آنها بعد از تصرف شهر به كشتار و اعدام جمعی شهروندان و حتی پرسنل درمانی بیمارستانها دست زده و به روی آمبولانسهای حمل مجروحان شلیك می كنند. شمار محدودی از ارتشیان اسد هم كه در منطقه حضور دارند، تحت امر پاسداران هستند و نقشهای فرعی بر عهده دارند.

مقر فرماندهی پاسداران پادگان شیخ ‌نجار در منطقه صنعتی شمال شرق حلب است. سركردگان سپاه در این پادگان دستورات خود را به شبه نظامیان مزدور و فرماندهان ارتش اسد می دهند. در این پادگان شبه نظامیان عراقی، حزب الله لبنان، فاطمیون افغانی، زینبیون پاكستانی و بخشی از شبه نظامیان سوری مزدور رژیم حضور دارند.

شمار پاسداران و مزدوران آن در حلب و اطراف آن به25 هزار تن بالغ می شود. مزدوران عراقی مانند گروههای النجباء، بدر، عصائب اهل حق، كتائب حزب الله و .... توسط پاسداران از فرودگاه آبادان  به سوریه فرستاده می شوند.

علاوه بر سپاه پاسداران تمامی هزینه ها و حقوق شبه نظامیان مزدور از كشورهای مختلف و همچنین مزدوران محلی توسط رژیم ایران تأمین می شود. سپاه پاسداران به آنها آموزش سلاحهای سنگین و حزب الشیطان لبنان به آنها آموزشهای تاكتیكی، مانند یورش، تعقیب و گریز و ... می دهند.

رژیم آخوندی در صدد است با كشتار هر چه بیشتر مردم حلب هم بافت جمعیتی آن را تغییر دهد و هم جو رعب و وحشت هر چه بیشتر ایجاد كند. به همین خاطر سپاه پاسداران در تخلیه مناطق شرقی حلب كارشكنی می كند و مانع خروج ستونهای مربوطه از شهر می شود، به سوی ستونها آتش می گشاید و گروههایی از مردم را گروگان می گیرند.

در روز 24 آذر 95 روحانی، رئیس جمهور آخوندها در تماس تلفنی با بشار اسد در یك وارونه گویی مضحك گفت: رژیمش «تا بیرون راندن تروریستها از سوریه در کنار دولت و ملت این کشور می‌ماند». لاریجانی، رئیس مجلس آخوندی نیز در پیامی به رئیس مجلس سوریه جنایت علیه بشریت در حلب را  «نقطه عطفی در نبرد بی‌امان با تروریسم و حامیان آن نامید»! پاسدار رمضان شریف مسئول روابط عمومی سپاه گفت: «قطعا این پیروزی بر حل بحران یمن و بحرین و باقی مانده ترویستها ‌ در سوریه و عراق نیز مؤثر است». (خبرگزاری سپاه پاسداران-فارس- ۲۵ آذر)

این در حالیست كه خطرناكترین تروریستهایی كه در سوریه حضور دارند پاسداران و مزدورانشان هستند و حامی اصلی تروریسم در جهان امروز نیز رژیم آخوندی است كه از سوی مردم ایران پدرخوانده داعش نام گرفته است. عامل اصلی بحران سوریه و منطقه رژیم آخوندی است كه با سوء استفاده از  بی عملی جامعه جهانی و اطمنیان خاطر از این كه به خاطر جنایتهایش مورد مواخذه قرار نمی گیرد هر روز گستاختر شده است. تنها راه پایان گرفتن این بحران، استقرار صلح و آرامش در منطقه و ریشه كن شدن داعش، خلع ید از رژیم ایران و سپاه پاسداران و مزدورانشان از منطقه به ویژه سوریه است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

26آذر 1395 (16 دسامبر2016)