درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

سال ۱۳۹۴

رژیم آخوندی در هراس از اعتراضهای مردمی پاسداران و بسیجیان و نیروهای سركوبگر انتظامی و اطلاعاتی را تحت عنوان تأمین امنیت صندوقهای رأی به خیابانها ریخته است تا با ایجاد جو رعب و وحشت از بروز خشم و نفرت مردم جلوگیری كند.

رژیم ضد بشری آخوندی از چند روز پیش برای اعلام شركت بیش از 70 درصد از دارندگان حق رأی در نمایش انتخابات زمینه سازی می كند. وزیر كشور رژیم روز قبل از انتخابات (پنجشنبه ۶ اسفند) به تلویزیون رژیم گفت: «نظرسنجی های گوناگون حكایت از مشاركت 65 تا 70 درصدی مردم در انتخابات فردا دارد ما نیز پیش بینی می كنیم 70 درصد مشاركت باشد».

شعار مرگ بر خامنه ای، مرگ بر اصل ولایت فقیه و آتش زدن عکسهای رهبران رژیم
برگزاری جشن چهارشنبه سوری در زندان گوهر دشت کرج با شعار بزن آتش بر اصل ولایت

به آتش کشیدن عکسهای خامنه ای و روحانی رهبران منفور نظام آخوندی

زندانیان سیاسی زندان گوهردشت کرج جشن چهارشنبه سوری را با امکانات محدود و در زیر چشم عوامل سرکوب در این زندان برگزار کردند. آنها همراه و همصدا با مردم سراسر ایران با سر دادن شعارهای بزن آتش به بند و دستبند، ، بزن آتش بر ظلم و ستم، بزن آتش به رژیم بدکیش، بزن آتش فروزانتر از پیش، بزن آتش بر اصل ولایت از روی آتش پریدند.

رئیسی دادستان كل رژیم و از مسئولان قتل عام 1367به خاطر جنایت علیه بشریت باید محاكمه شود

خامنه ای، ولی فقیه ارتجاع، پس از مرگ آخوند جنایتكار واعظ طبسی، سردژخیم ابراهیم رئیسی دادستان كل رژیم، قاتل هزاران زندانی سیاسی و از مسئولان قتل عام سال 1367 را به سمت تولیت آستان قدس رضوی منصوب كرد. او یك مهره سرسپرده خامنه ای و داماد آخوند احمد علم الهدی قداره كش خامنه ای در خبرگان و امام جمعه مشهد است.

رژیم با پولهایی که غرب در اثر رفع تحریم در اختیارش گذاشته، برای اسد سلاح پیشرفته می خرد و با کشتار مردم سوریه موج پناهندگان را روانه غرب می کند

در روز چهارشنه ۱۲ اسفند (۲مارس) خانم مریم رجوی، رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران در جلسه یی زیر عنوان «سیاست در قبال ایران بعد از توافق هسته یی» در پارلمان اروپا شرکت کرد.

جلسه در آستانه روز جهانی زن در پاریس: انتخابات ملایان رقابتی بود میان مسئولان كنونی و قبلی شکنجه و اعدام و صدور تروریسم

شركت كنندگان با اشاره به نمونه موفق مقاومت ایران در تحقق برابری و پیشتازی زنان تاکید کردند با همبستگی و اتحاد عمل می توانند نقش كلیدی و تعیین كننده یی در نبرد با با بنیادگرایی و تحقق برابری ایفا كنند

نمایش انتخابات-شماره ۵

ادعای مسخره  رژیم مبنی بر شركت ۶۰درصد در نمایش انتخابات

در شعبده یی كه چرخة انتخاب صرفاً بین باندهای سركوب و چپاول و سلب حق حاكمیت مردم ایران با «اعتقاد قلبی  و التزام عملی» به ولایت فقیه است، رژیم آخوندی در یك دروغ مسخره نجومی ادعا كرد بیش از  ۶۰ درصد از دارندگان حق رأی (۳۳ میلیون نفر بنا بر آمار رژیم) در نمایش شركت كرده اند!

تلاشهای رژیم آخوندی برای تهدید و تطمیع مردم برای شركت در انتخابات و تقلبها و رای سازیهای نجومی كه از چند روز پیش شروع شده بود، امروز ابعاد بیشتری بخود گرفته است. وزیر كشور و دیگر سردمداران رژیم آخوندی از روزهای گذشته پیشاپیش اعلام كرده اند كه 65 تا 75 در صد در انتخابات شركت خواهند كرد.

سران ریز و درشت رژیم آخوندی، با التماس و درخواست مردم را به مشاركت فعال در نمایش انتخابات مجلس و خبرگان ارتجاع كه چیزی جز رقابت و جنگ قدرت بین باندهای مختلف قاتلان و جانیان علیه بشریت نیست، دعوت میكنند.