درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

پاسدار نقدی: لغو تحریم بانك سپه و آزاد شدن ۱،۷ میلیارد دلار در مقابل آزادی جاسوسان آمریكایی بود

پاسدار سرتیپ محمد رضا نقدی، رئیس بسیج ضد مردمی در یك سخنرانی در تهران گروگانگیری و باج خواهی را «راه گرفتن حق از مستكبرین» توصیف كرد. وی دستگیری اتباع آمریكایی و بازداشت قایقهای آمریكایی در خلیج فارس را در این شمار توصیف كرد.

نقدی كه شخصاً به دستور خامنه ای حمله به سفارت انگلستان در نوامبر ۲۰۱۱ و حمله به سفارت عربستان سعودی در ژانویه امسال را فرماندهی كرده است در این سخنرانی گفت: «لغو تحریم بانك سپه و باز پس‌گیری یك میلیارد و ۷۰۰میلیون دلار از اموال بلوكه شده ایران پس از ۳۶ سال هیچ ارتباطی با مذاكرات نداشته و تنها بهایی بود كه آمریكا در قبال آزادسازی جاسوسان خودش پرداخت» و این « نشان داد كه آمریكا جز زبان زور نمی فهمد...راه گرفتن حق از مستكبرین, قدرتمند شدن است و باید هر روز قویتر و قویتر شویم» (خبرگزاری فارس متعلق به سپاه پاسداران- ۲۰ژانویه ۲۰۱۶).

این پاسدار جنایتكار همچنین گفت: «پنج یا شش نیروی پاسدار۱۰ تفنگدار متجاوز آمریكایی را در خلیج فارس دستگیر می كنند و با عنایت خدا نقشه های دشمن نقش بر آب شد».

گروگانگیری اتباع خارجی به خصوص اتباع آمریكایی در ایران یا در لبنان و در سالهای اخیر در عراق توسط شبه نظامیان مزدور یك سیاست شناخته شده فاشیسم دینی حاكم بر ایران و یك اهرم تعیین كننده در سیاست خارجی آن است. مماشات كشورهای غربی به ویژه آمریكا و امتیاز دادن های ناموجه به آخوندها، آنان را در ادامه و تشدید این روشهای ضد انسانی تشجیع كرده است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

اول بهمن ۱۳۹۴ (۲۱ژانویه ۲۰۱۶)