درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

سال ۱۳۹۱

 سفر احمدی نژاد به عراق برای به کار گرفتن بیشتر امکانات این کشور در جنگ علیه مردم سوریه و دور زدن تحریمهای بین المللی  است. خشم و نفرت مردم عراق از سفر احمدی نژاد.

پاسدار احمدی نژاد، رئیس جمهور فاشیسم دینی حاکم بر ایران، در یک سفر شتابزده به عراق در صدد به کار گرفتن تمام عیار امکانات این کشور در جنگ علیه مردم سوریه، به ویژه کمک رسانی گسترده تر نیرویی و تسلیحاتی به دیکتاتور سوریه از خاک عراق است. این سفر با خشم و نفرت مردم این کشور مواجه شده است.

 در آستانه جلسه شورای امنیت کوبلر ، مأمور ویژه اش، دورانی  را برای ارسال گزارشهای دروغ بیشتر به لیبرتی می فرستد.

در آستانه اجلاس شورای امنیت ملل متحد درباره عراق که در روز سه شنبه ۲۵تیر (۱۶ژوییه) برگزار خواهد شد، کوبلر از روز ۱۸تیر (۹ژوییه) مسعود دورانی، مأمور ویژه  خود را باردیگر به لیبرتی فرستاده تا با اقدامهای تحریک آمیز و سرهم‌بندی کردن دروغهای بیشرمانه علیه ساکنان، برای آخرین حضور خود  در شورای امنیت خوراک فراهم کند

 برگزاری مراسم چهارشنبه سوری رودرروی رژیم آخوندی در شهرهای مختلف کشور.

تهران: ۵۰سطل زباله به آتش کشیده شد و یک بانک صادرات مورد حمله جوانان قرار گرفت.

 شیراز: یک خودرو پلیس به آتش کشیده شد. مردم شعار می دادند: لعنت به این گرونی، آخوند تو سرنگونی

 پس از سه حمام خون علیه اپوزیسیون ایران در عراق مسأله مبرم امنیت در لیبرتی فقط با قبول ۲۱۰نفر درآلبانی و سریال اطلاعیه ها و ابراز امیدواری و تعهدات انجام نشده، قابل دور زدن نیست.

مقاومت ایران قدردانی و تشکرات خود را از دولت آلبانی برای قبول ۲۱۰نفر از ساکنان  لیبرتی ابراز کرده و از دیماه ۹۱ (دسامبر۲۰۱۲)  لیست شماره یک بیماران و افرادی را که خواهان تسریع در اعزام آنهاست، در چندین نوبت به کمیساریای عالی پناهندگان و مقامات امریکایی داده است.

 برای سرپوش گذاشتن بر جنایت علیه بشریت، فشار مضاعف بر روی ساکنان و انحراف اذهان از مسأله مبرم امنیت در لیبرتی.

مقاومت ایران در ارتباط با آلبانی چهار ماه است در انتظار انتقال کسانی است که اسامی آنها را بارها برای UNHCR و امریکا ارسال کرده است.

 بنا بر گزارش خبرگزاری آسوشتیدپرس، «دولت آلبانی اعلام کرد که به ۲۱۰عضو یک گروه اپوزیسیون ایرانی» در کمپ لیبرتی پناهندگی ارائه کرده است.

 این «روز شنبه در ملاقاتی با معاون دستیار وزیر امور خارجه آمریکا، باربارا لیف، فرستاده سازمان ملل در عرق، مارتین کوبلر و سایر مقامات» اعلام گردید.

 کوبلر در یک نامه گمراه کننده دیگر ماشه حملات بعدی به لیبرتی و اشرف را کشید.

کوبلر خون بیگناهان را بر دستان خود دارد این لکه ننگ و شرمساری و تسهیل کردن جنایت علیه بشریت باید از پیشانی و تاریخچه ملل متحد زدوده شود.

 مخالفت دولت عراق با بازگرداندن تی والها به لیبرتی و زمینه سازی برای تلفات بیشتر در حملات بعدی.

دستور خامنه ای به مالکی از طریق قاسم سلیمانی برای کمک به گروههای وابسته به رژیم برای حمله به مجاهدین.

 خانم رجوی به خانواده و همرزمان حمید ربیع تسلیت گفت و خواهان انتقال بلادرنگ مجاهدان به اشرف برای ممانعت از قتل عام های بیشتر شد.

خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران شهادت مجاهد خلق حمید ربیع را به خانواده و همرزمان این شهید پرافتخار در اشرف و لیبرتی تسلیت گفت. وی تأکید کرد: این جنایت بزرگ چیزی نیست که مردم و مقاومت ایران و خانواده شهیدان

 شرم بر مارتین کوبلر و سفارت آلمان در بغداد به خاطر تأخیر یک ماهه در اعزام مهندس حمید ربیع، دارای پاسپورت پناهندگی و اقامت دائم در آلمان برای معالجه اورژانس.

مجاهد خلق حمید ربیع ۵۱ ساله از مجروحان شدید حمله موشکی ۹ فوریه پس از یک ماه درد و رنج و بارها عمل جراحی، حوالی ساعت ۲۲  امشب چهارشنبه ۲۳ اسفند (۱۳مارس) به‌وقت محلی  در بیمارستانی در بغداد درگذشت.