درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

 خانم سهیلا صادق، مسئول کمیسیون آموزش و پرورش شورای ملی مقاومت ایران،  جان سپردن ۲۲تن از دانش آموزان دختر اهل شهرستان بروجن را به خانواده های داغدار و مردم این شهر تسلیت گفت و برای مجروحان آرزوی شفای عاجل کرد.

وی رژیم آخوندی و سردمداران آن را مسئول مستقیم قتل این دانش آموزان دانست. وی با ابراز انزجار از سخنان وقیحانه وزیر آموزش و پرورش در توجیه این فاجعه تکاندهنده گفت: اینگونه فجایع حاصل سیاستهای ارتجاعی و جنگ افروزانه رژیم آخوندی است.

سردمداران رژیم آخوندی که به خاطر ادامه جنگ ضد میهنی و به کشتن دادن صدها هزار جوان ایرانی و روی مین فرستادن نوجوانان و دانش آموزان و مجروح شدن و آواره گشتن میلیونها تن دیگر جنایتکار جنگی محسوب شده و می‌بایست محاکمه شوند، همه ساله طی مراسم دجالگرانه یی برای بزرگداشت این جنگ مرگبار،  دانش آموزان را به طور اجباری به  مناطق جنگی می برند. شرکت در این اردو زیر عنوان «درس دفاعی» برای دانش آموزان اجباری است و دانش آموزانی که از شرکت در این اردوها سر باز بزنند از نمره این به اصطلاح درس محروم می‌شوند.

 کمیسیون آموزش و پرورش شورای ملی مقاومت ایران

۲۹مهر۱۳۹۱ (۲۰ اکتبر۲۰۱۲)