درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

 در ادامه سفر سردمداران رژیم ایران به عراق، سردژخیم علی عبداللهی، معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور آخوندها به بغداد سفر کرد و با مقامهای دولت عراق در مورد سازمان مجاهدین خلق ایران و ساکنان اشرف و لیبرتی گفتگو کرد و از تلاشهای این دولت در بستن اشرف و اخراج مجاهدین از عراق قدردانی کرد.

بر اساس گزارش رسانه های حکومتی عبداللهی «با فالح فیاض مشاور امنیت ملی عراق دیدار و درباره راههای تبادل اطلاعات و گسترش روابط نهادهای امنیتی و انتظامی دو کشور گفتگو کرد»

و «با برشمردن جنایات منافقین، از تلاش دولت عراق برای اخراج کامل این گروهک تروریستی از خاک عراق قدردانی کرد» (سایت وزارت کشور).

این یک اعتراف آشکار به این حقیقت است که اقدامهای سرکوبگرانه علیه ساکنان اشرف و لیبرتی و بی خانمان کردن اجباری آنان، به طور کامل سیاستهای دیکته شده از سوی رژیم آخوندی است.

پیش از این در هفته های اخیر پاسدار احمد وحیدی، وزیر دفاع رژیم آخوندی و قاسم سلیمانی، سرکرده نیروی تروریستی قدس، به عراق سفر کردند و رئیس جمهور و سرکرده سپاه پاسداران این رژیم قرار است به زودی به عراق سفر کنند.

 دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۴ آبان ۱۳۹۱(۲۵ اکتبر۲۰۱۲)