درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

 اختصاص دهها هزار نیروی سرکوبگر زیر عنوان «پلیس یار محرم» در سراسر کشور برای کنترل دستجات عزادار.

رژیم آخوندها در هراس از اعتراضات مردم و جوانان در ایام عزاداری امام حسین ع و در وحشت از تکرار قیام عاشورای سال ۲۰۰۹ (۶ دسامبر) زیر عنوان «ارتقای سطح امنیت و برقراری نظم» بر شدت سرکوب در شهرهای سراسر کشور افزوده و علاوه بر تمامی نیروهای سرکوبگر انتظامی،

پاسداران و لباس شخصی ها دهها هزار مزدور دیگر را زیر عنوان «پلیس یار محرم» برای کنترل دسته های عزادار سازماندهی کرده است. به اعتراف احمدرضا رادان، سرکرده جنایتکار نیروی انتظامی تهران بزرگ شمار این نیروها نسبت به سال گذشته دو برابر شده است. (تلویزیون رژیم-۲۴آبان). صرفا در شهر کرج بیش از ۵۰۰۰تن به این منظور سازماندهی شده اند.

سرکرده نیروی انتظامی شهرستان اصفهان در این باره گفت: «پلیس مصمم است با اقتدار تمام نظم و امنیت مراسم‌های عزاداری را برقرار کند و در این زمینه اجازه بی‌نظمی به هیچ کس را در طول برگزاری مراسم‌ به کسی نمی‌دهد». وی «همکاری با کلانتری محل در صورت مشاهده موارد مشکوک...و جلوگیری از سوءاستفاده دشمن از مراسم‌ عزاداری» را از جمله وظایف عوامل مزبور خواند.

در حالی که برخی از سرکردگان نیروی انتظامی تلاش کرده اند مأموریت سرکوبگرانه این مزدوران را تحت پوشش نظم دستجات عزادار و ترافیک و...لاپوشانی کنند. فرمانده نیروی انتظامی گلپایگان آشکارا گفت: «این نیروها با تمام قوا ... در طول شبانه‌روز امنیت شهرستان را در این ماه بر عهده دارند».

 دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۳آذر۱۳۹۱ (۲۳نوامبر۲۰۱۲)