درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

خامنه‌ای آخوند پاسدار موحدی کرمانی، از سران ماشین ترور  و سرکوب را به عنوان امام جمعه موقت تهران منصوب کرد.

 خامنه ای، ولی فقیه رژیم، آخوند پاسدار موحدی کرمانی یکی از مهره های اصلی ماشین ترور و سرکوب در رژیم آخوندی و کسی که ۱۴سال نمایندگیش در سپاه پاسداران را به عهده داشت به عنوان امام جمعه موقت تهران منصوب کرد.

 موحدی کرمانی در ارتباط نزدیک با کمیته موسوم به«کمیته ویژه دفتر رهبری» است که در دوران خامنه ای، سازماندهی  ترورها در داخل و خارج کشور را بر عهده دارد.  کشتار فجیع میکونوس، قتل فجیع کشیشان مسیحی و انفجار حرم امام رضا و انتساب آن به مجاهدین توسط این کمیته طراحی و هدایت شد. ریاست این کمیته از ابتدا تا کنون به عهده  آخوند تروریست و جنایتکار علی اصغر حجازی بوده است.  وزارت اطلاعات، نیروی تروریستی قدس و اطلاعات سپاه پاسداران در این کمیته عضویت دارند. موحدی کرمانی به عنوان رابط سپاه در ارتباط مستقیم با این کمیته قرار داشت و در جریان  کلیه ترورهای این کمیته در داخل و خارج کشور قرار داشت.

 موحدی کرمانی علاوه بر سپاه پاسداران و دستگاه تروریسم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، نماینده مجلس خبرگان رهبری، رئیس کمیسیون امور داخلی مجلس، رئیس کمیسیون امور دفاعی، نایب رئیس مجلس، و امام جمعه کرمانشاه و عضو شورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی (معروف به حزب چماقداران) نیز بوده است

 دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۳آذر۱۳۹۱ (۳دسامبر۲۰۱۲)