درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

 باند خامنه ای و پاسداران با معاملات غیر قانونی  بیش از ۲۰میلیارد دلار به جیب می زنند.

صبح روز دوشنبه ۱۳ آذر ماه یک هموطن کرد به نام ابراهیم جهان آرا ۴۵ساله، به ضرب گلوله مزدوران نیروی انتظامی از پای درآمد. او که یک کسبه خرده پا بود در حالی آماج گلوله های مزدوران قرار گرفت که با ماشین خود که حامل آهن آلات اسقاطی بود از پیرانشهر به سمت مهاباد در حال حرکت بود.

سالانه شمار زیادی از اهالی روستاهای مرزی که با فقر و بیکاری دست و پنجه نرم می‌کنند و برای تهیه لقمه نانی بخور و نمیر برای خود و خانواده هایشان، با مشقت بسیار به انتقال کالاهای سنگین بر روی دوشهای خود مبادرت می‌کنند با شلیک مستقیم پاسداران جنایتکار جان خود را از دست می‌دهند. سالانه دهها تن از این روستاییان محروم که به «کولبر» معروفند و همچنین کسبه خرده پا این مناطق بر اثر شلیک مستقیم عوامل ارگانهای سرکوب رژیم آخوندها جان خود را از دست می‌دهند.

قتل جنایتکارانه این روستاییان محروم تحت عنوان قاچاقچی، در حالی است که سردمداران حکومت آخوندی به‌ویژه باند خامنه ای و سرکردگان پاسداران بزرگترین قاچاقچیان هستند و از طریق قاچاق کالا میلیاردها دلار به جیب می زنند. آنها از طریق اسکله ها و باندهای پرواز اختصاصی آزادانه ثروتهای مردم ایران را به غارت می برند.

به گفته ر‌ئیس ستاد مبارزه با قاچاق رژیم در سال ۸۳، صرفاً ۲۰درصد از ۲۰۱اسکله کشور دارای مرز مجاز گمرکی هستند و بیش از ۱۶۰اسکله در کشور غیرقانونی هستند. وارد کردن کلان کالاهای بنجل از کشورهایی مانند چین به انهدام صنایع و تولیدات داخلی منجر شده و میلیونها کارگر و کسبه و بازرگانان خرده پا را به خاک سیاه نشانده است.

 احمدی نژاد، در جریان جنگ قدرت در میان باندهای درونی رژیم، سرکردگان سپاه پاسداران را «برادران قاچاقچی» خطاب کرد. مصطفی مطور‌زاده، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس آخوندی نیز گفت «بر اساس اعلام ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، کالاهای که از مرزهای کشور، اسکله‌ها و مبادی غیر قانونی وارد کشور می‌شوند ارزشی معادل ۲۰میلیارد دلار دارند». حیدر مصلحی وزیر اطلاعات رژیم نیز اعتراف کرد که ۳۰درصد از ۶۵میلیارد دلار واردات کشور در سال۸۸ از طریق قاچاق وارد کشور شده اند. (۱۲ تیر۹۱) به گفته غضنفری، وزیر صنعت و معدن رژیم « باندهای رقیب، کالاها را با ارز مرجع وارد می کنند، اما با قیمت بازار آزاد به فروش می رسانند و میلیاردها دلار به جیب می زنند» (روزنامه حکومتی عصر ایران-۲۲مهر۹۱).

 دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۵آذر۱۳۹۱ (۵نوامبر۲۰۱۲)