درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

 رژیم ضدبشری آخوندی روز پنجشنبه در یک جنایت سبعانه و ضد انسانی دست یک جوان ۲۹ساله را به اتهام سرقت در ملاعام در شیراز قطع کرد.

به گزارش دادگستری رژیم در استان فارس وی علاوه بر قطع دست، به سه سال حبس و ۹۹ ضربه شلاق نیز محکوم شده است. شمار دیگری از زندانیان در شیراز نیز به مجازاتهای مشابه قطع دست، حبس و شلاق محکوم شده اند.

سردژخیم علی القاصی دادستان شیراز اجرای احکام قطع دست را "هشداری جدی" برای همه کسانی دانست که " موجبات ناامنی را فراهم می‌کنند." وی تاکید کرد: برخورد "قاطع و بدون اغماض" در دستور کار قوه قضائیه است ".

قطع دست و اعدام جوانان به اتهام سرقت در حالی صورت می گیرد که  در رژیم آخوندی علاوه بر تباه شدن سرمایه های انسانی کشور ، ثروتها و سرمایه های مالی کشور یا در چاه ویل پروژه های شوم اتمی، تروریسم و صدور ارتجاع ریخته میشود  یا به حساب سران رژیم سرازیر می شود. روزی نیست که در جنگ گرگها در درون رژیم، اختلاسها و دزدیهای میلیاردی باندهای مختلف رژیم و درآمدهای کلان آنها از قاچاق مواد مخدر یا قاچاق زنان و دختران ایرانی و دیگر دزدیها و فسادهای آنها فاش نشود.

 دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۵بهمن۱۳۹۱ (۲۴ژانویه۲۰۱۳)