درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

 دادستان جنایتکار رژیم آخوندی در ساری روز شنبه ۷بهمن، از قطع انگشتان دست یک متهم به سرقت در زندان ساری خبر داد.

دو روز قبل از آن نیز دژخیمان رژیم انگشتان دست یک جوان ۲۹ساله را در ملأعام در شیراز قطع کردند. سردژخیم علی القاصی، دادستان شیراز اجرای احکام قطع دست را «هشداری جدی» برای همه کسانی دانست که «موجبات ناامنی را فراهم می‌کنند». وی تاکید کرد: برخورد «قاطع و بدون اغماض» در دستور کار قوه قضائیه است.

از سوی دیگر بنا به گزارش رسانه های حکومتی، در ۷ بهمن یک زندانی ۲۷ساله در ملأعام در کرمان به دار آویخته شد. علاوه بر این دو زندانی در ۵ بهمن در ایلام و شاهرود، یک زندانی در ۴ بهمن در خرمدره، سه زندانی در ۳ بهمن در قزوین اعدام شدند.

برپا کردن چوبه های دار در زندانها و در شهرهای مختلف کشور و اجرای مجازات ضدانسانی قطع دست در مقابل چشمان وحشتزده مردم، صرفاً به منظور ایجاد جو رعب و وحشت برای جلوگیری از شکل‌گیری هر گونه حرکت اعتراضی به ویژه با نزدیک شدن نمایش انتخابات ریاست جمهوری است.

 دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۹بهمن۱۳۹۱ (۲۸ژانویه۲۰۱۳)