درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

 رژیم ضدبشری آخوندها در آستانه جشن چهارشنبه سوری در وحشت از خیزش مردمی، اعدامهای وحشیانه را شدت بخشیده است. تنها در فاصله روزهای ۱۷تا۲۱اسفند ۱۰زندانی در شهرهای مختلف کشور به دار آویخته شدند.

در روز یکشنبه ۲۱اسفند، هشت زندانی شامل دو زن، به طور جمعی در زندان زاهدان، به دار آویخته شدند.

دو تن از اعدام شدگان از شهروندان افغانی بودند. دژخیمان رژیم در قبال تحویل اجساد هریک از اعدام شدگان مبلغ ۱۱۰هزار تومان، شامل ۵۰هزار تومان هزینه طناب دار از خانواده هایشان دریافت کردند!

دو زندانی نیز در روزهای ۱۷ و ۱۸اسفند در ملأعام در شهرهای فردیس کرج (غرب تهران) و شیروان (شرق ایران) به دار آویخته شدند (خبرگزاری حکومتی ایرنا-۱۸اسفند و روزنامه حکومتی جمهوری اسلامی-۱۷اسفند).

انتشار خبر صدور سه حکم سبعانه و ضدبشری کور کردن چشم در استانهای تهران، اصفهان و کردستان صرفا در فاصله روزهای اول تا پنجم اسفند (خبرگزاری حکومتی ایسنا-اول و سوم اسفند، خبرگزاری سپاه پاسداران(فارس)-۵اسفند)، دستگیریهای کور زیر عنوان حفظ امنیت و بازداشت «اراذل و اوباش» (خبرگزاری سپاه پاسداران- فارس- ۱۸ اسفند) از دیگر اقدامهای جنایتکارانه رژیم به منظور شدت بخشیدن به جو ارعاب در جامعه است.

 دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲۳اسفند۱۳۹۰(۱۳مارس۲۰۱۲)