درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

قطع ارتباطات تلفن همراه و تشدید جو سرکوب در تهران. رژیم آخوندها در هراس از حرکتهای اعتراضی مردم در روز ۱۳ به در, در اکثر معابر و خیابانهای اصلی تهران ایستگاههای پست و بازرسی برقرار کرده است.

مزدوران خودروها و سرنشینان آنها را بازرسی می کنند. شدت بازرسیها در میدان آزادی, که تعداد بیشتری از مردم برای مراسم سیزده به در, به آنجا می روند و همچنین در میدان انقلاب بیشتر است.

رژیم آخوندها از روز گذشته ارتباطات با تلفن همراه را در مناطق مختلف تهران به ویژه در شرق تهران و همچنین شهرکهای اطراف تهران چون بومهن، رودهن، پردیس، دماوند و گیلاوند, مختل کرده است. شدت این اختلال به حدی است که رسانه های خبری حکومتی هم به آن اشاره کرده اند. این اختلال به تلفن‌های ثابت هم کشیده شده و تماس با تلفن ثابت هم به سختی انجام می‌شود.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۳فروردین۱۳۹۹(۲آوریل۲۰۱۰)