درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

به دنبال حمله امروز, دوشنبه۱۰خرداد, اسراییل به چندین کشتی کمک رسانی که به سمت غزه در حال حرکت بود, خانم مریم رجوی, رییس جمهور برگزیده مقاومت ایران همبستگی و عمیق ترین همدردی خود را به پرزیدنت محمود عباس و عموم مردم فلسطین ابراز داشت.

خانم رجوی این حمله و کشته و مجروح شدن دهها فعال غیر مسلح را قویا محکوم کرد, به خانواده های داغدار تسلیت گفت و برای مجروحان آرزوی بهبودی هر چه سریعتر کرد.
حملات خونبار امروز تنها به فاشیسم دینی حاکم بر ایران و مزدورانش برای تشدید جنگ افروزی و تروریسم و تقویت بنیادگرایی در منطقه و جهان و سوء استفاده از آرمان مردم فلسطین سوخت می رساند. رژیمی که طی سه دهه گذشته بزرگترین عامل تجزیه و انشعاب در فلسطین بوده و با دجالیت و عوام فریبی و صرف صدها میلیون دلار از اموال مردم ایران, بیشترین ضربه را به آرمان فلسطین وارد کرده است. 

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۰ خرداد ۱۳۸۹( ۳۱مه ۲۰۱۰)