درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

اعتراف یكی از سردمداران رژیم، ضرورت اخراج پاسداران و مزدوران از منطقه را مضاعف می كند

آخوند احمد علم الهدی، عضو مجلس خبرگان ارتجاع، نماینده خامنه ای، امروز در نمایش جمعه مشهد بار دیگر اعتراف كرد كه رژیم آخوندی مرزهایش را در عراق و شام و سواحل مدیترانه بسته است. او گفت «امروز اینجور نیست كه كویر عراق و شام و ساحل دریای مدیترانه یك نقطه خارج از این مملكت و از این مرزه ، جبهه اسلام (بخوانید مرزهای رژیم آخوندی) اونجا تشكیل شده است».

او به صراحت اعتراف كرد كه واژه دجالگرانه «دفاع از حرم» كه رژیم آخوندی سالهاست برای سرپوش گذاشتن بر كشتار مردم سوریه به كار می برد، هیچ مفهومی جز تجاوزكاری و اشغالگری در منطقه ندارد. وی گفت: «نیرویی كه به عنوان مدافع حرم از اینجا میره در اون جبهه فداكاری و ایثارگری می كند, این در حقیقت نیروی امام رضاست, كه برای توسعه دین (بخوانید توسعه فاشیسم دینی حاكم بر ایران) از این نقطه به عراق و سوریه, اعزام می شوند».

اظهارات صریح یكی از بالاترین مهره های رژیم آخوندی در مورد اهداف رژیم آخوندی از دست اندازی به عراق و سوریه تأكید مضاعفی است بر ضرورت اخراج پاسداران و شبه نظامیان مزدورشان از سوریه و عراق و دیگر كشورهای منطقه.

شورای ملی مقاومت ایران- كمیسیون خارجه

27مرداد 1396(18اوت 2017)