درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

 

7 دسامبر 2017

برادر عزيز عزام الاحمد مسئول مصالحه ملي

وزير دولت، رئيس فراكسيون فتح در پارلمان فلسطين و عضو شوراي انقلابي الفتح 

از جانب شوراي ملي مقاومت ايران در اين شرايط خطير و حساس همبستگي مردم و مقاومت ايران و سازمان مجاهدين خلق ايران را بطور خاص با خلق برادر فلسطين، سازمان آزاديبخش تنها نماينده قانوني مردم فلسطين و با پرزيدنت محمود عباس اعلام مي كنم. روابط تاريخي ميان مجاهدين با الفتح و سازمان آزاديبخش از زمان ابوعمار با برادر مجاهد مسعود رجوي بر كسي پوشيده نيست و پيوسته مورد بيم و هراس شاه و شيخ بوده است .

برغم موضع اخير آمريكا، كه متاسفانه به سود رژيم آخوندي حاكم بر ايران، بسود بنيادگرايي و همه دشمنان صلح در منطقه است، دير نخواهد بود كه انقلاب فلسطين باذن خدا به آرمان حقه مردم فلسطين و تشكيل دولت فلسطين به پايتختي قدس شريف، و صلح پايدار و عادلانه جامه عمل خواهد پوشاند.

پايداري و وفاداري مردان وزنان و انقلابيون فلسطين مانند شما كه در سالهاي اخير دستاوردهاي بزرگي براي فلسطين در بر داشته است، بدون ترديد از دل اين مرحله سخت نيز پيروزيهاي و دستاوردهاي بزرگي را به نتيجه خواهد رساند. كما اينكه مردم و مقاومت ايران نيز نخواهند گذاشت فاشيسم ديني حاكم بر ايران موضع جديد دولت آمريكا را عليه مردم و انقلاب فلسطين به خدمت بگيرد.

بهترين سلامها و ادعيه خالصانه خواهران و برادرانتان در مقاومت ايران را به برادر ابومازن برسانيد.

و انها لثوره حتي النصر

برادر شما-محمد محدثين