درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

 با تأسف بسیار از درگذشت، آقای عزیز كیانی، از قهرمانان تیم ملی كشتی ایران با خبر شدیم. زنده یاد عزیز كیانی از كشتی گیران سنگین وزن ایران و هم دوره جهان پهلوان تختی بود. دوستان و همكارانش او را به حسن خلق و جوانمردی و مردم داری می شناختند. در وصف قهرمانی او همین بس كه بعد از سرقت انقلاب ایران بدست آخوندها خود را به این رژیم جنایتكار آلوده نكرد و راه تبعید در پیش گرفت و بقیه عمر خود را در سوئد سپری كرد.

او كه از درد و رنج مردم ایران رنج می برد، در تظاهرات و آكسیونهای مقاومت علیه رژیم ضدبشری آخوندی شركت میكرد.

كمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت در گذشت این قهرمان خوشنام تیم ملی ایران را به خانواده كیانی، ورزشكاران و مردم ورزش دوست ایران تسلیت می گوید.

كمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت همچنین درگذشت آقای غلامحسین مظلومی ، قهرمان نام آور تیم ملی فوتبال ایران را به خانواده ودوستان و ورزشكاران و ورزش دوستان تسلیت میگوید. آقای مظلومی از بازیكنان ارزنده تیم ملی بود كه در مسیر كسب افتخارات ملی قهرمانی های بسیاری از خود نشان داده بود. او با عشق و علاقه ای كه به جوانان میهنش داشت سالهای زیادی از زندگانی خود را به آموزش و تربیت آنان اختصاص داد.

 

كمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت

مسلم اسكندر فیلابی

24 آذر 1393