درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

قیام دلاورانه مردم ایران که از دي ماه گذشته پايه هاي رژيم آخوندي را به لرزه افكنده،  در استادیوم آزادی تهران و استادیوم اهواز با فریادهای مرگ بر دیکتاتور هم شعله کشید.

از ابتدای حاكميت ضد ايراني آخوندها روشن بود که این جماعت  نه از فرهنگ و دانشگاه بویی برده اند و نه با ورزش و روحیه انسانی و جوانمردی و ورزشگاه کمترین آشنایی و الفتی دارند.

این جماعت عقب افتاده تاریخی و قرون وسطایی با تأثیر ورزش و فرهنگ در رشد جامعه بیگانه اند و با آنها هم مثل همه ارزش های انسانی دیگر سر دشمنی دارند، تا جائی که همین اواخر یکی از لومپن مزدورهای نزدیک به خامنه ای بنام حسن عباسی طی سخنانی که لایق خودش و ولی فقیهش بود به بد و بیراه گفتن به فوتبال و فوتبالیستها پرداخت.

اکنون مردم ایران بخصوص جوانان غیور ایرانی در استادیوم آزادی تهران و استادیوم های ورزشی شهرهای دیگر ایران با شعار مرگ بر دیکتاتور تنفر خود را از این رژیم بی فرهنگ و جانی اعلام کرده اند.

امروزه در تمام جهان در مجامع ورزشی و ‌هنری برای حفظ سلامت مردم پزشک و آمبولانس های متعدد در کنار استادیوم ها به حال آماده باش قرار می‌دهند تا در صورت نیاز به کمک مردم بشتابند اما رژیم جنایتکار آخوندی که از هرگونه تجمع مردمی وحشت دارد قبل از هر چیز نیروهای سرکوبگرش و ماشین های ضد شورش را به میدان می آورد تا مانع حرکت اعتراضی جوانان علیه تمامیت نظام منحوسش بشود.

اما مردم ایران پس از ۳۹ سال رنج و شکنج تحت حاکمیت وحشت و خفقان و فساد آخوندی دیگر از تمامیت این رژیم با همه جناح بندی ها و دستجات آن عبور کرده اند و حتی مردم منطقه و  ‌جهان هم به این نتیجه رسیده اند که حکومت ملاها مورد تنفر مردم ایران است و راهي جز سرنگوني ندارد.

کمیسیون ورزش شورای ملی مقامت با درود به روح ورزشکاران شهیدی که بدست رژیم پلید خمینی و خامنه ای پرپر شده اند همه ورزشکاران مردم دوست و عاشقان ایران و ایرانی را فرا میخوانم برای نجات ایران دست در دست یکدیگر و هر چه  منسجم تر و مستحکم تر، ميادين ورزشي را با شعارهاي مرگ بر خامنه اي به ميدان رويا رويي با رژيم آخوندي تبديل كنند، تا روزی که مردم ایران با سرنگونی این ایلغار وحشت و بدبختی و ویرانی به آزادی و عدالت و رفاه دست پیدا کنند و آنروز میادین ورزشی جهان هم بدست و بازوی ورزشکاران مردمی ایران فتح گردد.

مسلم اسکندر فیلابی

مسئول کمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت ایران

  20 مرداد ۱۳۹۷(11اوت ۲۰۱۸)