درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

تحت حاکمیت رژیم جنایتکار آخوندی هر روز و شب فاجعه و جنایتی غیر قابل تحمل برای مردم ایران به وجود می آید

آخوندهای جنایتکار، ضد فرهنگ و تمدن و زن ستیز چهل سال است که در همه زمینه ها بخصوص در ورزش ایران فجایع بیشماری به وجود آورده اند.

سحر خدا یاری دختر ورزشدوست علاقمند به تماشای مسابقات فوتبال که برای تماشای بازی تیم مورد علاقه اش به استادیوم ورزشی رفته بود را پاسداران جهل و جنایت خامنه ای بازداشت کرده بودند و آنگاه وقتی بعد از یک محاکمه فرمایشی سحر مطلع شد که به شش ماه حبس محکوم شده است در اعتراض به این بیعدالتی و بی حرمتی دست به خودسوزی زد. اما علیرغم تلاشهای ر‌ژیم برای سرپوش گذاشتن براین فاجعه، جان باختن سحر به انزجار مضاعف اجتماعي از اين رژيم و يك بی آبرویی بین المللی برای آن تبدیل شد. بدون شك نام سحر خداياري براي هميشه در تاريخ ورزش ايران و در خاطره مردم جاودانه خواهد ماند.

كميسيون ورزش شوراي ملي مقاومت ضمن تسلیت به خانواده سحر خداياري از عموم هموطنان بويژه ورزشكاران و ورزشدوستان ميخواهد نسبت به سياستهاي سركوبگرانه، ضد مردمي و زن ستيزانه رژيم آخوندي بويژه درعرصه ورزش دست به اعتراض بزنند.

فدراسیون بین‌المللی فوتبال ( فیفا) که سالها شاهد این اعمال ضد انسانی و ضد ورزشی رژیم آخوندها بوده است متاسفانه تا بحال عکس العملی نشان نداده است. اكنون به پاس جان باختن سحر باید با تحریم این حکومت زن ستیز از شرکت در مسابقات فوتبال، اجازه ندهد اين رژيم فارغ از هرگونه مجازات بين المللي به اقدامات سركوبگرانه و تبعيض آميز خود در عرصه ورزش ادامه دهد.

مسلم اسکندر فیلابی

کمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت ایران

22 شهريور1398 (13 سپتامبر 2019)