درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

آخوندهای جنایتكار حاكم بر ایران كه مردم ایران را برده و اسیر خود انگاشته‌اند، طی حاكمیت ننگین سی و هفت ساله خود، كشورمان را با افكار ارتجاعی و پوسیده خود دهها سال عقب برده‌اند. آنها در استادیومهای ورزشی به‌طور ناجوانمردانه به علاقمندان به ورزش توهین و بی‌حرمتی می‌كنند تا از این طریق با ایجاد ترس در بین جوانان آنها را از ضدیت و مبارزه با رژیم خود بازدارند.

مأموران سركوبگر رژیم، 26تن از هموطنان تبریزی را كه روز 29آبان1394 در جریان مسابقه فوتبال تیمهای تراكتورسازی و سیاه جامگان، به برنامه فتیله تلویزیون رژیم كه توهین آشكار و بی ادبانه به هم میهنان ترك بود اعتراض كرده بودند را دستگیر نموده و به زندان منتقل كردند. آنگاه در یك محاكمه فرمایشی در بیدادگاه رژیم در تبریز تحت ریاست قاضی جنایتكار محمد علی پیری این هموطنان به شلاق، جریمه و زندان محكوم شدند.

حكم شلاق ٢٦ نفر در تبریز در حالی صادر می‌شود كه حكم شلاق 35 دانشجوی دختر و پسر در قزوین با محكومیت گسترده بین‌المللی روبه‌رو شده و كمیسر عالی حقوق بشر ملل متحد نیز آن را محكوم كرد.

هم‌میهنان عزیز!

 اوضاع اقتصادی و فقر روزافزون مردم هر روز بیش از پیش جان اكثر مردم را به خطر انداخته، دزدیهای میلیاردی سردمداران هر روز بیشتر فاش می‌شود، بی‌قانونی و بی‌حرمتی به جان و مال و ناموس مردم توسط مزدوران این حكومت ضد مردمی بیداد می‌كند و جامعه در حال انفجار است. رژیم با شلاق و شكنجه و اعدام می‌خواهد قدرتنمایی كند تا مردم را به سكوت وادارد. وظیفه انسانی و شرف ملی ماست كه دست در دست هم داده این جنایتكاران را به دست خودمان به زباله دان تاریخ بریزیم.

جامعه بین‌المللی و سازمان ملل متحد باید محكم تر از هر زمان دیگر این رژیم وحشی و درمانده را بخاطر جنایاتش علیه مردم ایران محكوم كنند و از حقوق و آزادیهای فردی و اجتماعی مردم ایران دفاع نمایند.

مسلم اسكندر فیلابی

مسئول كمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت ایران

۱۴ خرداد ۱۳۹۵ (۳ ژوئن ۲۰۱۶)