درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

خاطره ناصر گیوه چی قهرمان کشتی و مربی زحمتکش و خوشنام گرامی باد. ناصر گیوه چى در المپیک ١٩٥٦ هلسینگى در وزن ٦٢ کیلو گرم موفق به دریافت مدال نقره شد و در بازیهاى آسیائى ١٩٥٨توکیو مدال برنز گرفت. ناصر گیوه چى سالها در باشگاه تاج مرکزى در کسوت مربیگرى کشتى آزاد مشغول آموزش جوانان بود واز سال ١٣٥٤ بعنوان مربى تیم ملى کشتى فرنگى انجام وظیفه میکرد.

ناصر گیوه چى مانند بسیاری از ورزشکاران سرفراز، خود را از ملاهاى جنایتکار ضد ایران وایرانى بری نگاه داشت ودر سن ٨٦ سالگى دیده از این جهان فروبست. 
با عرض تسلیت به خانواده محترم گیوه چى وجامعه ورزش ایران و بویژه کشتی گیرانی که در تیمهاى ملى ایران از نزدیک با سجایاى اخلاقى او آشنا بودند، یقین دارم که در ایران آزاد فردا نام و خاطره اش زنده خواهد بود.

روحش شاد ویادش گرامى باد. 

 مسلم اسکندر فیلابى
مسئول کمیسیون ورزش شوراى ملى مقاومت ایران