اطلاعیه‌های دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران - سال ۱۴۰۳

خنجر و خيانت به حقوق بشر: آزادی دژخیم حمید نوری و تقديم او به رژیم ايران تشویق به نسل کشی، جنایت علیه بشریت، تروریسم و گروگانگیری است

خانم مريم رجوي: همه زندانيان و شكنجه‌شدگان و دادخواهان و خانواده‌هاي شهيدان قتل‌عام و تمام مردم ایران آزاد كردن دژخيم را قوياً محكوم می‌کنند. نه مي‌بخشند و نه فراموش مي‌كنند

خنجر و خيانت به حقوق بشر

آزادی دژخیم حمید نوری و تقديم او به رژیم ايران

 تشویق به نسل کشی، جنایت علیه بشریت، تروریسم و گروگانگیری است

خانم مريم رجوي: همه زندانيان و شكنجه‌شدگان و دادخواهان و خانواده‌هاي شهيدان قتل‌عام و تمام مردم ایران

 آزاد كردن دژخيم را قوياً محكوم می‌کنند. نه مي‌بخشند و نه فراموش مي‌كنند

مقاومت ایران از هفته گذشته نسبت به معامله ننگین برای آزادی این دژخیم هشدار داده بود

آزادی دژخیم حمید نوری یکی از دست‌اندرکاران قتل عام ۳۰ هزار زندانی سیاسی که ۹۰ درصد آنها اعضا و هواداران سازمان مجاهدين بودند، یک اقدام شرم آور و غیر قابل توجیه است که رژیم آخوندها و شکنجه‌گران و جلادانش را در ادامه نسل‌کشی و جنایت علیه بشریت و همچنین گروگانگیری و تروریسم تشویق می‌کند. اين خنجر و خيانت به حقوق بشر و پايمال كردن خون همه سربداران و شكنجه شده‌ها محسوب مي‌شود. تقديم کردن این جنایتکار به رژيم آدمخوار این اطمینان خاطر را به آخوندهای حاکم بر ایران میدهد که چنانچه تروریستها و دژخیمانشان مانند اسدالله اسدی و حمید نوری در کشورهای دیگر به دست عدالت گرفتار شوند، با اهرم گروگانگیری آنها را بازپس مي‌گيرد.

طرح وزارت اطلاعات در ابتدا این بود که با صحنه سازی از طریق عوامل و مزدورانش، از محکوم شدن این دژخیم و یا دست کم از محکوم شدن او به زندان طولانی مدت جلوگیری کند اما با شهادت زندانیان سرموضع و به ویژه انتقال دادگاه به آلبانی و استماع مجاهدان اشرف۳ و بيش از ۲ سال تظاهرات و تجمعات و اقدامات اعتراضي ياران مقاومت، این طرح خنثی شد.

کمیسیون قضایی شورای ملی مقاومت ایران پیش از این، در ۸ ژوئن در رابطه با زد و بند و معامله با رژیم آخوندی برای آزادی دژخیم حمید نوری و عواقب آن هشدار داده بود.

در حالی که کمیسیون حقیقت‌یاب ملل متحد، که از جمله با رأی دولت سوئد انتخاب شده، از کشورهای مختلف جهان خواسته است که مرتکبان جنایت علیه بشریت در ایران را در سیستم‌های قضایی خودشان مورد تعقیب و حسابرسی قرار دهند، آزادی دژخیم حمید نوری نقض تعهدات بین المللی سوئد و همچنين بي‌احترامي آشكار به دادگستري و قضات و دادستان‌هاي سوئد است كه اكنون نتيجه تلاش‌هاي خود را لگدمال شده مي‌بينند.

کاظم غریب آبادی معاون قضاییه رژیم در ۷ خرداد ۱۴۰۳ در ملاقات با پسر دژخیم گفت: «همه دستگاه‌های ذیربط از جمله وزارت امور خارجه، ستاد حقوق بشر و معاونت امور بین‌الملل قوه قضاییه در تلاش هستند» حميد نوري را آزاد کنند.

خانم مريم رجوي رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران اعلام كرد: همه زندانيان و شكنجه‌شدگان و دادخواهان و خانواده‌هاي شهيدان قتل‌عام و تمام مردم ایران آزاد كردن دژخيم حميدنوري را قوياً محكوم می‌کنند. نه مي‌بخشند و نه فراموش مي‌كنند.

همچنانكه در اطلاعيه ۲۸ آذر ۱۴۰۲ كميسيون قضايي شوراي‌ملي‌مقاومت خاطرنشان شده است: هموطنان آزاده و ياران شورشگر از مرداد ۱۴۰۰ تا آبان ۱۴۰۲ در برابر دادگاه‌هاي بدوي و استيناف و در شهر استكهلم ۱۲۱ تظاهرات و تجمع و اقدام اعتراضي و كنفرانس مطبوعاتي برگزار كردند كه بلندترين صدا و برجسته‌ترين واكنش ايرانيان بود. بسياري از تجمعات و تظاهرات در شرايط جوي نامساعد و حتي هواي ۲۰ درجه زير صفر برگزار شد.

باج دادن به آخوندهای گروگانگیر و ضدبشر باعث می‌شود که آنها بیش از پیش خاک سوئد را جولانگاه تاخت و تاز تروریستی خود قرار دهند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲۶ خرداد ۱۴۰۳ (۱۵ ژوئن ۲۰۲۴)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا