اطلاعیه‌های دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران سال ۱۳۸۵

ايران – نمايش انتخابات ارتجاع – شماره ۴ کسادی انتخابات خامنه‌ای در ساعات پایان رای گیری به رغم دوبار تمدید مهلت رای گیری

 

ايران – نمايش انتخابات ارتجاع – شماره ۴

کسادی انتخابات خامنه‌ای در ساعات پایان رای گیری به رغم دوبار تمدید مهلت رای گیری

گزارش شاهدان عینی از شعب اخذ رای در ۲۷۹ شهر در ۳۱ استان تا ۲۰۳۰

به‌رغم دوبار تمدید مهلت رای گیری تا ساعت ۲۲ و تلاش‌ها و ترفندهای رژيم برای کشاندن مردم به شعب اخذ رای، بنا به گزارش ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور از ۲۷۹ شهر در ۳۱ استان تا ساعت ۲۰۳۰، نمایش انتخابات رژیم آخوندی با تحریم قاطع مردم روبرو شده است

در آخرین ساعات باقیماند، رژیم به ترفندهای مختلف برای کشاندن مردم به پای صندوق‌ها روی آورده است. در تهران با ارسال پیامک از شهروندان میخواهد رای بدهند. در بسیاری از روستاهای همدان روستائیان را تهدید کردند که اگر به جلیلی رای ندهند وام کشاورزی کود و آب آنها را قطع می‌کنند.

در تهران سهمیه بنزین شهروندان را همزمان با نمایش انتخابات واریز کردند تا مردم برای زدن سوخت به خیابان‌ها بیایند و آنرا بعنوان حضور مردم در انتخابات وانمود کنند.

در تهران در شعبه‌های خیابان هنر دبیرستان کوشا، مسلم جنوبی، دبیرستان شاهد، خیابان نصر مدرسه مجتهدی و بلوار ابوذر مسجد النبی برای ساعتهای متمادی هیچ رای دهنده ای به چشم نمیخورد.

در گرگان وضعیت تعدادی از حوزه‌ها در ساعات عصر جمعه به این صورت بود: شعبه حسینیه سیدالشهدا رای دهنده‌ای نبود. شعبه مسجد اباعبدالله ۲ نفر، شعبه‌های مسجد امام رضا، مسجد هجرت، دبیرستان کار و دانش، کتابخانه پارک شهرداری ۳ نفر، شعبه مدرسه خدیجه قلعه حسن ۴ نفر، شعبه‌های مسجد قدس رضوی، مدرسه علوی سرخواجه و سالن ورزش وحدت ۵ نفر، شعبه مسجد میدان ۶ نفر و شعبه مسجد میدان عباسعلی ۷ نفر برای رای دادن حضور داشتند. در ورامین شعبه‌های مسجد سجاد، گل تپه، شهرک سالار مدرسه مصطفی خمینی و امام حسن شمار رای دهندگان از انگشتان یک دست تجاوز نمیکرد.

در بوشهر شعبه‌های مسجد نور، مسجد امیرالمومنین و مسجد امام حسین و در اراک شعبه‌های بسیج ثامن، دبیرستان آینده، مرکز عقیدتی سیاسی امام حسین و دبیرستان فجر در ساعتهای بعد از ظهر کسی برای رای دادن مراجعه نکرد. در کرج شعبه خیابان درختی بین ساعت ۱۷ تا ۱۹ تنها سه نفر برای رای دادن آمدند. در اصفهان در شعبه‌های مهدیه امیرآباد رای دهنده‌ای نبود و در شعبه های مدرسه فردوس، در فرمانداری و مسجد ارشاد هرکدام یک نفر رای دادند.

در کرمانشاه در شعبه‌های دبیرستان الزهرا ۶نفر، شعبه بانک ملی۱۳نفر رای دادند و در شعبه‌های دولت آباد و مسجد امیرالمومنین کسی برای رای دادن حضور نیافت. در زاهدان نمازگزاران پس از پایان نماز از مقابل مراکز رای گیری بی اعتنا عبور کردند و کسی حاضر به رای دادن نشد.

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران

۸ تیر ۱۴۰۳ (۲۸ ژوئن ۲۰۲۴)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا