اطلاعیه‌های دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران سال ۱۳۸۵

ايران – نمايش انتخابات ارتجاع – شماره۱ کسادی بازار انتخابات خامنه‌ای بر اساس گزارشهای رسیده از ۱۷۳ شهر در ۳۱ استان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رژیم: در دوساعت ونیم اول تنها یک میلیون نفر (۱.۶درصد) شرکت کردند

ايران – نمايش انتخابات ارتجاع – شماره۱

کسادی بازار انتخابات خامنه‌ای بر اساس گزارشهای رسیده از ۱۷۳ شهر در ۳۱ استان

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رژیم: در دوساعت ونیم اول تنها یک میلیون نفر (۱.۶درصد) شرکت کردند

خامنه ای: کثرت رای دهندگان نیاز قطعی رژیم و لازمه دوام رژیم و آبروی آن در دنیاست. رای دادن کار آسانی است چرا برای کاری که خرج نداره باید تردید کرد

گزارشهای ستاد اجتماعی مجاهدین  در داخل کشور از شعب اخذ رای در ۱۷۳ شهر  در ۳1 استان، تا ظهر جمعه به وقت ایران حاکی از خلوتی حوزه های رأی گیری  است.

خامنه ای که از تحریم سراسری وحشت دارد به هنگام رای دادن ملتمسانه گفت «افزایش و کثرت رای دهندگان برای جمهوری اسلامی یک نیاز قطعی ست… دوام جمهوری اسلامی و قوام جمهوری اسلامی و عزت جمهوری اسلامی و آبروی جمهوری اسلامی در دنیا متوقف به حضور مردم است… اینکه شما می‌گید بعضی ها مردد هستند من وجهی برای تردید پیدا نمی‌کنم.. چرا انسان برای انجام کاری که خرج نداره زحمتی نداره مایه ای نداره وقت‌گیری نداره فشاری نداره… باید تردید داشته باشه»

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رژیم ساعت ۱۰۳۸ صبح امروز اعلام کرد که تا این لحظه یعنی دو ساعت و نیم پس از شروع رای گیری، یک میلیون رای در صندوقها ریخته شده است یعنی حدود 1.6درصد واجدان حق رای.

در تهران عمده حوزه  ها خلوت است. تا ساعت 1030 در شعبه مسجد حضرت زینب تهران کسی برای رای دادن نیامده است، در شعبه دبستان دخترانه امام حسن فقط ۲ نفر، شعبه دبستان هاشمی نژاد ۳ نفر، شعبه هنرستان مدرس ۴ نفر برای رای دادن مراجعه کردند. در شعبه دبستان سرگرد حسین نارمک هیچکس برای رای دادن نیامده است. در شعبه خیابان ولیعصر تا ساعت ۱۲۳۰ رای دهند‌ه‌ای حضور نداشت. در مناطق فرمانیه و قیطریه و خیابان شریعتی شعب سیار در خیابانها می‌گردند ولی کسی برای رای دادن مراجعه نمی‌کند. رژیم برای برخی حوزه هایی که خبرنگار خارجی می برد مزدوران بسیجی و لباس شخصی را وارد صحنه می کند.

از صبح امروز نیروهای سرکوبگر در اکثر نقاط تهران مستقر شده و گشتهای موتوری فعال هستند. در خیابان آزادی، اطراف ایستگاه توحید ۹ خودروی ارگانهای سرکوبگر رژیم مستقر شده‌اند که همه به کلاش، کلت، باتوم و اسپری مسلح هستند.

در اصفهان شعبه مسجد سپاهانشهر فقط مأموران سپاه و بسیج حضور دارند. حوزه مسجد محمودیه اصفهان نیز خالی است. در اصفهان خانواده‌های بسیجیان و پاسداران را با ماشین‌های شخصی به حوزه‌های مختلف می‌برند تا رای بدهند. در کرمان شعبه‌ها اکثرا خالی بود و تا ساعت ۱۰ صبح فقط چند نفر بسیجی در مقابل هر حوزه حضور داشتند.

در شهرکرد از شب قبل خودروهای سیار تلویزیون رژيم در امامزاده معصوم مستقر شدند تا مردمی را که روز جمعه برای زیارت می‌آیند بعنوان صف رای نشان بدهند.

در زندان اوین به زندانیان با اتهامات مالی گفته شده اگر رای ندهند از مرخصی و مزایای دیگر محروم خواهند شد. در زندان قزلحصار به همه واحدهای زندان صندوق رای برده و زندانیان را تهدید کرده‌اند که اگر رای ندهند آنان را به سالن‌های شلوغ با بهداشت پایین‌تر و غذای ناکافی خواهند فرستاد که کف خواب شوند. با اینحال درصد بسیار کمی از زندانیان رای داده‌اند.

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران

۸ تیر ۱۴۰۳ (۲۸ ژوئن ۲۰۲۴)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا