دیدارها و حمایت‌های بین‌المللی

دیدار و گفتگوی مریم رجوی با سناتور تام تيلس عضو ارشد کمیته‌های قضایی و بانکداری سنای آمریکا

 

دیدار و گفتگوی مریم رجوی با سناتور تام تيلس عضو ارشد کمیته‌های قضایی و بانکداری سنای آمریکا

سه‌شنبه ۴مهر مريم رجوی با سناتور تام تيلس عضو ارشد كميته‌های قضايی و بانكداری سنای آمريكا و رئيس مشترک گروه‌های پارلمانی حقوق‌بشر و ناتو در سنای اين كشور به‌صورت آنلاين ديدار و گفتگو كرد.
سناتورتيلس ضمن تاكيد بر حمايت خود از مجاهدين اشرف ۳ و تاكيد بر حقوق و آزادی‌های بنيادين آن‌ها در چارچوب قوانين بين‌المللی گفت ما در سنا و مجلس نمايندگان آمريكا از اشرف حمايت می‌كنيم. اشرف يک مركز الهام برای مردم و جوانان ايرانی است كه خواهان يک جمهوری دموكراتيک هستند.
سناتور تام تيلس از مدافعان حفاظت و حقوق مجاهدين در كمپ ليبرتی عراق و انتقال سالم و امن آن‌ها به خارج از عراق بود.
سناتورتيلس ضمن محكوم كردن سياست مماشات و امتياز دادن به رژيم آخوندها گفت يک سياست درست در رابطه با ايران سياست تغيير رژيم و حمايت از مردم ايران است كه خواهان سرنگونی اين رژيم هستند.
خانم رجوی با تشكر از حمايت و فعاليت‌های سناتور تام تيلس در رابطه با مجاهدان اشرف گفت: رژيم به شدت از نقش الهام‌بخش اشرف برای مردم ايران وحشت دارد. بنابراين، به هر کاری دست می‌زند تا به مجاهدين در هر كجا كه باشند، ضربه بزند و يا آن‌ها را تحت فشار بگذارد و در زندگی روزمره هم اخلال كند. شيطان‌سازی و انبوه اطلاعات گمراه كننده عليه مجاهدين از طريق عوامل نفوذی حتی در ايالات متحده چيز پنهانی نيست. نقش مجاهدين نيز در مقاومت تاريخی مردم ايران و قيام‌های پياپی و آن‌چه رژيم خودش به آن اذعان می‌كند و از آن شكايت می‌كند قابل انكار نيست
خانم رجوی افزود : قيام ۱۴۰۱ ترديدی باقی نگذاشت که مردم ايران خواستار تغيير رژيم هستند و به هيچ چيز کمتر از اين راضی نمی‌شوند. وضعيت به آن‌چه قبل از اعتراضات شهريور ۱۴۰۱ بود باز نخواهد گشت. ما به مبارزه خود تا آزادی کشورمان ادامه خواهيم داد و مصمم هستيم باز هم هر بهايی را كه لازم است برای رهايی مردم‌مان بپردازيم.
وی خاطرنشان كرد نه برای کسب قدرت، بلکه برای انتقال قدرت به مردم ايران مبارزه می‌کنيم. يک ايران دموکراتيک و غير اتمی مبتنی بر جدايی دين از دولت كه به جای صدور بنيادگرايی و تروريسم و جنگ افروزی با همسایگان‌اش در مسالمت و دوستی باشد، لازمه صلح و ثبات در خاورميانه و جهان است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا