درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

کمیسیون قضایی

قتل قاضی كشتن حقیقت و عدالت است. 
هشدار به دستگاه قضایی آرژانتین

یكشنبه شب 28 دیماه جسد قاضی آلبرتو نیسمن كه مسئولیت تحقیق در مورد انفجار جنایتكارانه مركز فرهنگی یهودیان در بوئنوس آیرس (كیس آمیا) را به عهده داشت در آپارتمان خود غرقه در خون پیدا شد.

«ستاد اجرایی فرمان امام» مافیای پول و قدرت اقتصادی ولی فقیه.

روزنامه حكومتی جمهوری اسلامی در روز 22 مهر 1393 اعلام كرد یك دادگاه ویژه تحت امر خامنه ای با عنوان «دادگاه ویژه اصل 49 قانون اساسی استان مازندران» به ریاست آخوند جنایتكاری به نام مرتضی موسوی دستور داده است سهم الارث مجاهد شهید كلثوم صراحتی، كه در موشكباران زندان لیبرتی در روز 25 خرداد 1392 به شهادت رسید،

 21 مهر 1392 كمیسیون امنیت و ضد تروریسم: دستگیری جاسوس نیروی تروریستی قدس و تلاش شكست خورده برای نفوذ در مجاهدین

فراخوان به اخراج مأموران گشتاپوی آخوندی از اروپا و آمریكا

مقاومت ایران خواستار افشا و انتشار عملكرد جاسوسان و مأموران رژیم در پوششهای مختلف در خارج از ایران به منظور اطلاع افكار عمومی است

 كمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت از این پیشتر «تهدید، شانتاژ، اخلال و كارشكنی عمدی اطلاعات آخوندها و مزدوران در انتقال مجاهدان لیبرتی» به كشورهای دیگر را فاش كرده است (اطلاعیه 7مهر92 ).

همچنانكه خانم مریم رجوی، رئیس جمهور برگزیده مقاومت در روز 28شهریور در مقر اروپایی ملل متحد اعلام كرد: «گزینة رژیم ایران، انتقال مجاهدین به كشورهای ثالث نیست.

کمیسیون قضایی شورای ملی مقاومت: فراخواندن ماموران و مرتبطین اطلاعات آخوندها به اقامه دعوا و پیگیرد قضائی در مورد ادعای «مرگهای مشکوک» و «طلاق های اجباری» در درون مجاهدین

لطفا اینجا را کلیک کنید

آقای زاهدی با تشکر از شما به خاطر شرکت در این گفتگو،  روز دوم دسامبر یک سمپوزیوم از حقوقدانان برجسته از سراسر جهان، در حمایت از اشرف در بروکسل برگزار شد. در مورد این جلسه و شرکت کنندگان آن، بصورت مختصر توضیح دهید.

جلسه ای که در روز دوم دسامبر در بروکسل با شرکت رئیس جمهور برگزیده مقاومت برگزارشد، یک جلسه سیاسی وحقوقی برای دفاع از حقوق اشرف ومجاهدان اشرف بود.