اطلاعیه‌های دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران - سال ۱۴۰۲

به رغم آماده باش کامل نیروهای سرکوبگر جوانان شورشگر چهارشنبه سوری را به قیام آتشین علیه رژیم آخوندی در سراسر کشور تبدیل کردند

 

به رغم آماده باش کامل نیروهای سرکوبگر

جوانان شورشگر چهارشنبه سوری را به قیام آتشین علیه رژیم آخوندی در سراسر کشور تبدیل کردند

تهاجم به مراکز بسیج، سپاه، نیروی انتظامی و به آتش کشیدن عکسها و مترسکهای خمینی و خامنه ای

به رغم آماده باش سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات و سایر ارگانهای امنیتی و حضور فشرده نیروهای سرکوبگر، بنا به گزارشهایی که از اولین لحظات پس از غروب آفتاب از استانها و شهرهای مختلف رسیده است، جوانان شورشگر مراسم چهارشنبه سوری را به یک قیام آتشین علیه رژیم ضدایرانی آخوندها تبدیل کرده اند. ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور روز اول اسفند ۱۴۰۲ به «کارزار سراسري چهارشنبه‌ آتشين» فراخوان داده بود.

در تمامی استانها و بسیاری از شهرها از جمله تهران، اصفهان قزوین، کرمانشاه کرمان، یزد، گرگان، اراک، دزفول، میانه، بندرعباس، بروجن، جهرم، مشهد، بابل، یزد، سمنان، خاش، رشت، یاسوج، بوشهر، شیراز، کرمانشاه، شهریار، بروجرد، هشتگرد، اهواز، تبریز، اصفهان، ارومیه، خوانسار، کرمان، ساری، کاشان، کرج، شیروان، سنندج، ساوه، قم، میاندوآب و جیرفت، جوانان با بر افروختن آتش و سردادن شعارهای ضدحکومتی و نوشتن شعارهایی بر دیوارهای شهر، چهارشنبه سوری را گرامی داشتند. آنها در بسیاری از شهرها مراکز سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، ستاد غارتگر فرمان خمینی و حوزه های جهل و جنایت آخوند‌ها را مورد تهاجم قرار دادند و یا عکسها و مترسکهای خمینی و خامنه ای را به آتش کشیدند. در خاش جوانان با آتش زدن لاستیک شعار «درود بر رجوی» و «مرگ بر خامنه‌ای دجال» سر دادند.

رژيم آخوندی در وحشت از خیزش چهارشنبه سوری، از اولین ساعات سه‌شنبه ۲۲ اسفند،گشت‌های لباس شخصی و گشت‌های موتوری نیروهای بسیج و یگان ویژه نیروی انتظامی را در مناطق مختلف تهران به راه انداخته است. در بسیاری از مناطق مانند خیابان دماوند، ۳۰ متری نیروی هوایی، خیابان پیروزی، میدان امامت بسیجیها نقاط ایست و بازرسی مستقر کرده اند و گشت‌های مشترک انتظامی و بسیج و نیروهای یگان ویژه نوپو براه انداخته اند. در تقاطع پل حافظ – مصدق مأموران انتظامی رژيم به جوانانی که مشغول جشن چهارشنبه سوری بودند یورش برده عده‌ای را دستگیر کردند. در نازی آباد پلیس در وحشت از خشم جوانان ۲ کانکس نیروی انتظامی را از محل خارج کرد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲۲ اسفند ۱۴۰۲ (۱۲ مارس ۲۰۲۴)

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا