اطلاعیه‌های دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران - سال ۱۴۰۲

دومین شب اعتراضات علیه اعدام سه زندانی قیام به دستور خامنه‌ای، در تهران، مشهد و آبدانان با شعارهای خامنه‌ای ضحاک، می‌کشیمت زیر خاک؛ ما آمدیم دوباره، خیزش ادامه داره؛ تا ديكتاتور رو كاره قيام ادامه داره

 


دومین شب اعتراضات علیه اعدام سه زندانی قیام به دستور خامنه‌ای، در تهران، مشهد و آبدانان با شعارهای
خامنه‌ای ضحاک، می‌کشیمت زیر خاک؛ ما آمدیم دوباره، خیزش ادامه داره؛ تا ديكتاتور رو كاره قيام ادامه داره

اعتراضات مردم در شهرهای مختلف علیه اعدام جنایتکارانه سه زندانی قیام اعدام صالح میرهاشمی، مجید کاظمی و سعید یعقوبی که روز ۲۹ اردیبهشت بدست جلادان خامنه‌ای سربدار شدند شنبه شب ۳۰ اردیبهشت در تهران و برخي از شهرها از جمله مشهد و آبدانان ادامه پیدا کرد.
جوانان دلیر در مناطق مختلف تهران از جمله تهرانسر، چیتگر، اکباتان، ظفر، جنت آباد، ستارخان و تهرانپارس با شعارهای «خامنه‌ای ضحاک، می‌کشیمت زیر خاک»، «مرگ بر حکومت آدمکش»، «کشته ندادیم که سازش کنیم، رهبر قاتل‌رو ستایش کنیم»، «ما اومدیم دوباره، خیزش ادامه داره»، «قسم به خون یاران، ایستاده‌ایم تا پایان»، «فقر فساد گرونی، میریم تا سرنگونی» و «آزادی آزادی آزادی» دست به تظاهرات و اعتراض زدند.
در مشهد جوانان شجاع با شعار «تا دیکتاتور رو کاره، قیام ادامه داره» تظاهرات کردند. در آبدانان جوانان دلیر در اعتراض به اعدامهای جنایتکارانه توسط قضائیه آخوندها، با شعارهای «مرگ دیکتاتور» و روشن کردن آتش تظاهرات کرده و خودروی مزدوران رژیم را به آتش کشیدند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ (۲۱ می ۲۰۲۳)

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا