اطلاعیه‌های دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران - سال ۱۴۰۲

فرار به جلو فاشيسم ديني تلاش مذبوخانه براي گريز از عواقب جنايت تروريستي

سایت اطلاعات سپاه خامنه‌اي: کوادراس به دلیل مخالفت با انتقال مجاهدین به اسپانیا به دست آنها ترور شد! ضرورت مجازات مزدوران، بستن سفارتها و اخراج دیپلمات تروريست‌ها و مأموران اطلاعات و سپاه

فرار به جلو فاشيسم ديني تلاش مذبوخانه براي گريز از عواقب جنايت تروريستي
سایت اطلاعات سپاه خامنه‌اي: کوادراس به دلیل مخالفت با انتقال مجاهدین به اسپانیا به دست آنها ترور شد!
ضرورت مجازات مزدوران، بستن سفارتها و اخراج دیپلمات تروريست‌ها و مأموران اطلاعات و سپاه

در حالیکه سوءقصد تروریستی به پروفسور آلخو ویدال کوادراس رئیس کمیته بین المللی در جستجوی عدالت و نایب رئیس پارلمان اروپا (۱۹۹۹-۲۰۱۴) با انعکاس و محکومیت گسترده بین المللی روبرو شده و نشانه های بیشتری از دست داشتن فاشیسم دینی حاکم بر ایران در این جنایت به چشم می‌خورد، فاشیسم دینی حاکم بر ایران در وحشت از عواقب جنايت به تکاپو افتاده و در يك فرار به جلو هراسان و احمقانه به نحو مسخره‌يي سازمان مجاهدین خلق ایران را مسئول این اقدام جنایتکارانه معرفی می‌کند. اين امر از ترور پروفسور كاظم رجوي در ژنو تا قتل عام مجاهدين در اشرف نخستين در عراق تازگي ندارد. خميني دجال و ضدبشر از سال ۱۳۵۹ مي‌گفت «خودشان خودشان را مي‌كشند و شكنجه مي‌كنند و به گردن ما مي‌اندازند»!

رسانه های اسپانیایی به نقل از آقاي ویدال کوادراس در بیمارستان اعلام کردند: «من دشمن دیگری به جز رژیم ایران ندارم» و «رژیم ایران پشت این تلاش تروریستی است». آسوشیتدپرس شامگاه پنجشنبه ۱۸ آبان خبر داد: «یک منبع پلیس نزدیک به تحقیقات تأیید کرد که خود ویدال کوادراس این سوء ظن ( نسبت به رژیم ایران) را از تخت بیمارستان خود مطرح کرده و بازرسان به عنوان یکی از چندین انگیزه احتمالی در حال بررسی آن هستند». آسوشیتدپرس افزود «یک نشانه دیگر» از اینکه تحقیقات به دخالت رژیم ایران گسترش یافته اینست که یکی دیگر از مقامات فاش کرد «یک بريگاد استان (مادريد) که به پرونده‌های تروریسم» رسیدگی می‌کند، به تحقیقات در این مورد پیوسته است.
شایان یادآوری است که وزارتخارجه رژیم آخوندها یک سال پیش در ۴ آبان ۱۴۰۱ پروفسور آلخو ویدال کوادرارس و کمیته بین‌المللی درجستجوی عدالت را در صدر ليست سياه خود اعلام كرد.
اكنون سفارت رژیم ملايان در مادريد در یک اطلاعیه شتابزده تحت عنوان «بیانیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در محکومیت تروریسم» بدون اسم بردن از قرباني به طرز احمقانه‌اي اعلام كرد: «ملت ایران با ۱۷ هزار قربانی بی گناه اقدامات تروریستی فرقه مجاهدین خلق یکی از بزرگترین و قدیمی ترین قربانیان تروریسم بوده و هست. از این نظر، مبارزه با تروریسم و محاکمه عاملان اقدامات تروریستی به عنوان یکی از اصول و اولویت های سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران تعریف شده است که هر نوع عملیات تروریستی را قاطعانه محکوم می کند» ( ۱۹ آبان ۱۴۰۲).
شب گذشته سایت سازمان اطلاعات سپاه پاسداران به نام مشرق در يك سناريوي سخيف نوشت: «پس از حمله پلیس‌آلبانی به مقر این گروهک، سران گروهک تروریستی منافقین سه کشور کانادا، اسپانیا و آلمان را به عنوان مقصد اصلی انتقال اعضای خود به آن در نظر گرفتند… کوادراس با انتقال منافقین به اسپانیا به صورت جدی به مخالفت می‌پردازد… طرح ترور این شخصیت سیاسی با سناریوی اتهام علیه جمهوری اسلامی به عنوان یک هدف دوگانه در تصمیم اعضای آن قرار می‌گیرد. منافقین قصد دارند… با توجه به شکست سناریوی منافقین در برابر اسدالله اسدی، دیپلمات کشورمان، یک طرح جدید برای تحت چالش قرار دادن جمهوری اسلامی در اروپا را عملیاتی ‌کنند».
همچنانکه مقاومت ایران بارها اعلام کرده است، نرمش در مقابل فاشیسم دینی، از جمله آزادی اسدالله اسدی دیپلمات تروریست بمب‌گذار که در بلژیک به ۲۰ سال زندان محکوم شده بود، تنها فاشیسم دینی حاکم بر ایران را در جنایت و تروريسم جری‌تر میکند. يك هفته پس از آزادي اسدي، تروريست‌هاي مزدور رژيم آخوندي در دو حمله در ۱۰ و ۲۱ خرداد (۳۱ مي و ۱۱ ژوئن ۲۰۲۳) يك ساختمان متعلق به پشتيبانان شوراي ملي مقاومت ايران در شهر سنت‌اوئن‌لومون در شمال پاريس را هدف گلوله‌ها و مواد آتشزا قرار دادند. برخي مزدوران به زبان فارسي صحبت مي‌كردند (اطلاعيه دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران-۱۱ ژوئن ۲۰۲۳).
مقاومت ايران از دولت، پليس و قضاييه اسپانيا خواهان دستگيري عاملان سوءقصد تروريستي عليه پروفسور آلخو ويدال كوادراس و معرفي و محاكمه آنان و انتشار همة اسناد و افشاي همة جزئيات براي اطلاع افكار عمومي است. همچنانكه او پيوسته تأكيد مي‌كرد، بستن سفارت‌ها و نمایندگی‌های رژیم ایران در اروپا، اخراج مأموران وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران و مجازات مزدوران، ضرورت مقابله با تروريسم افسارگسيخته فاشيسم ديني و ممانعت از گسترش آن است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۰ آبان ۱۴۰۲ (۱۱ نوامبر ۲۰۲۳)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا