اطلاعیه‌های دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران - سال ۱۴۰۲

اعدام‌ وحشیانه ۶ زندانی در روز سه‌شنبه و ۲۴ اعدام در هفته اول آذرماه، شامل دو نوجوان زیر ۱۸ سال

اعدام‌ وحشیانه ۶ زندانی در روز سه‌شنبه و ۲۴ اعدام در هفته اول آذرماه، شامل دو نوجوان زیر ۱۸ سال

دژخیمان خامنه ای امروز سه‌شنبه ۷ آذر شش زندانی شامل اقبال فتح‌اللهی، محسن امرایی و حمید بخشایش در زندان قزلحصار و شهرام محمدبیگی، دارنده مقام سوم آسیا در دو صحرانوردی را همراه با دو زندانی دیگر در ایلام حلق آویز کردند.
روز یکشنبه ۵ آذر نیز ۵ زندانی شامل دو برادر به‌نام‌های فرشید و فرشاد پیرحیاتی همراه با زندانی دیگری به‌نام اصغر سوری در زندان نهاوند، رضا رستخیز در زندان مرکزی شیراز و یک نوجوان بلوچ به‌نام عادل دامنی که هنگام دستگیری زیر ۱۸ سال داشت در زندان چابهار اعدام شدند.
روز شنبه ۴ آذر علاوه بر زندانی سیاسی علی صابر مطلق، زندانی دیگری به‌نام محسن صداقت در زندان رشت حلق آویز شد و جمعه ۳ آذر یک نوجوان ۱۷ ساله به‌نام حمید رضا آذری در زندان سبزوار و زندانی دیگری به‌نام احمد حیدری در زندان مرکزی خرم آباد به دست جلادان خامنه‌ای اعدام شدند.

به این ترتیب شمار اعدامهای ثبت شده در هفت روز اول آذر ماه به 24 فقره بالغ میشود. دو تن از اعدام شدگان عادل دامنی و احمد حیدری نوجوانان زیر ۱۸سال می‌باشند.

خامنه‌ای مذبوحانه تلاش میکند با اعدام و کشتار در داخل و جنگ افروزی در منطقه از انفجار خشم خلق و قيامهاي در تقدیر جلوگيري كند. اما این جنایتها تنها وضعیت را انفجاری تر و خشم و نفرت مردم علیه رژیم را تشدید میکند. مقاومت ایران خواهان اقدام فوری ملل متحد برای نجات جان زندانیان زیر اعدام و بازدید هیات حقیقت یاب بین المللی از زندانهای ایران و گفتگو با زندانیان می باشد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۷ آذر ۱۴۰۲ (۲۸ نوامبر ۲۰۲۳)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا