اطلاعیه‌های دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران - سال ۱۴۰۲

مانورهای تبلیغاتی برای پرده پوشی تحریم انتخابات توسط مردم و اعلام نتایج ساختگی

ايران – نمايش انتخابات ارتجاع – شماره ۴

مانورهای تبلیغاتی برای پرده پوشی تحریم انتخابات توسط مردم و اعلام نتایج ساختگی

تا ساعت ۵ بعد از ظهر در حالیکه ۹ ساعت از شروع رای گیری میگذرد همچنان شمار شرکت کنندگان بسیار محدود است و فراخوانهای مکرر خامنه ای و دیگر سردمداران رژیم به جایی نرسیده است. گزارشهای ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور و بنا به گزارش شهود عینی و خبرنگاران میزان مشارکت در تهران نسبت به سال ۱۳۹۸ بسیار کمتر است.

بنا به گزارش مجریان انتخابات از برخی شعب اخذ رای در بندرعباس و شهرهای خوزستان شامل اهواز، بهبهان، دزفول و باغ ملک به ستاد انتخابات، علیرغم همه تقلبات تا ساعت ۱۶ بیش از ۹۰ درصد تعرفه ها استفاده نشده و شرکت کنندگان بسیار کمتر از انتخابات ۱۳۹۸ است. کارگزاران انتخابات در حوزه ورامین، قرچک و پیشوا به ستاد انتخابات اعلام کرده‌اند که تا ساعت ۱۵ تنها ۷درصد تعرفه ها مصرف شده است.

به گزارش شعبه اخذ رأی در مسجد الرسول در سعادت آباد تهران تا ساعت ۱۵ تنها ۵درصد تعرفه‌ها مصرف شده است و خبرنگار صدا و سیمای رژیم که برای تهیه گزارش به آنجا مراجعه کرده بود ناگزیر به بازگشت شد.

بازار خرید و فروش رای در نقاط مختلف کشور از جمله خرم آباد، اراک، بندرانزلی، رامسر و لاهیچان، ماهشهر، به قیمتهای مختلف از ۵۰۰ هزار تا ۲ و نیم میلیون تومان همچنان ادامه دارد. در جریان سگ دعوای خرده باندهای درون رژیم، دادستان مرودشت بعد از ظهر امروز اعلام کرد «یک نفر را به اتهام خرید و فروش رأی به همراه ۲۰۰ میلیون تومان وجه نقد بازداشت کردیم» (خبرگزاری حکومتی ایسنا).

ستاد انتخابات رژیم در یک اقدام دیگر برای رأی سازی در اطلاعیه شماره ۲۹ خود اعلام کرد کسانی که سواد خواندن و نوشتن ندارند و یا به دلیل نقص عضو قادر به نوشتن رأی خود نیستند می‌توانند به همراه شخصی با سواد از افراد خانواده و یا فردی مورد اعتماد، به یکی از شعب مراجعه و رای بدهند.

یوسف زاده مدیر کل اداره ورزش جوانان شهرستان ری گفت: «منافقین و دشمنان و استکبار در صدد این هستند که تحریم کنند و نگذارند که کسی شرکت کند.» (تلویزیرن شبکه تهران رژیم – ۱۱ اسفند).

در همین حال مرکز سایبری سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی خراسان رضوی اعلام کرد «۱۱ صفحه‌ی اینستاگرامی که اقدام به تشویش اذهان عمومی، تبلیغ علیه نظام و تحریم انتخابات کرده بودند شناسایی و ضمن پاکسازی و مسدود سازی با گرداننده آنها نیز برخورد قضایی صورت گرفت». در روزهای گذشته دهها نفر به جرم فراخوان به تحریم انتخابات دستگیر شده اند.

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران

۱۱ اسفند ۱۴۰۲ (اول مارس ۲۰۲۴)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا