اطلاعیه‌های دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران - سال ۱۴۰۲

قدرت‌نمايي پوشالي و تهديدهاي احمقانه در يك كر هماهنگ توسط وزير اطلاعات، دادستان كل، نماينده مجلس و ديگر ارگان‌هاي رژيم عليه مجاهدين و مقاومت ايران

 


قدرت‌نمايي پوشالي و تهديدهاي احمقانه در يك كر هماهنگ
توسط وزير اطلاعات، دادستان كل، نماينده مجلس و ديگر ارگان‌هاي رژيم عليه مجاهدين و مقاومت ايران

به گزارش خبرگزاري قضاييه جلادان آخوند اسماعيل خطيب وزير اطلاعات رژيم گفت: رژيم «ایران امنیت خودش را قطعاً در هرکجا که باشد چه در درون خاک‌های خود و چه در بیرون از خاک خود دنبال خواهد کرد». وي «از اقدام مستقلانه کشور آلبانی و دیگر کشور‌های اروپایی تقدیر کرد». وزير مافياي ترور و كشتار «به همه کشور‌هایی که در مورد جمهوری اسلامی ایران خیال خام در سر می‌پرورانند و در اغتشاشات اخیر نقش داشتند، هشدار داد و گفت: «امنیت موضوعی نیست که ایران بر سر آن معامله کرده و یا نسبت به آن کوتاه بیاید. هر کشوری که در اغتشاشات نقش داشته باید تاوان اقدامات تروریستی خود را پس دهد…» (ميزان-۷ تير ۱۴۰۲).
همزمان محمد جعفر منتظري دادستان كل جلادان گفت:«مجاهدين تا امروز با حمایت آمریکا و اسراییل به حیاتش ادامه داده است اما بر حسب اتفاق در سی ام خرداد امسال در کشور آلبانی گرفتار تیر غیبی شدند که امیدوارم مقدمه نابودی این گروهک تروریستی خبیث باشد…. با همکاری دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و قضایی اکنون بر علیه این سازمان خبیث تروریستی ۷۰۰ کیفرخواست همراه با لیستی از اسامی تروریست‌های این سازمان در دستگاه قضایی تشکیل شده و به دادگاه فرستاده شد و به زودی دادگاه بین المللی مجازات این جانیان برگزار خواهد شد»!
پاسدار سرتيپ دژخيم اسماعيل كوثري از کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس ارتجاع گفت: «اکنون که مجاهدين مأمن خود را در اروپا و به وی‍ژه در آلبانی از دست داده‌اند و اسناد و مدارک، تخلفاتشان را ثابت کرده است، باید به ایران بازگردانده و دادگاهی شوند. مسئولان ایرانی باید پیگیر این کار باشند». وي افزود «از چند ماه پیش بین دستگاه‌های امنیتی ایران و کشورهایي مانند آلبانی ارتباطاتی برقرار شده و نتیجه بسیارخوبی به همراه داشته است… مسئولان باید برنامه بازگرداندن آنها به داخل و دادگاهی کردنشان را دنبال کنند» (همشهري- آنلاين ۶ تير).
سعید شهرابی مدیر «مرکز پژوهشی و مطالعات انجمن بین‌المللی ضدصهیونیستی» گفت: «شوکی که در تاریخ معنادار ۳۰ خرداد به مرکزیت سازمان مجاهدین خلق وارد شد، پیش‌زمینه و پیامد‌های مختلفی دارد… مبارزه بی‌امان نهاد‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور با تروریست‌های منافق، چه قبل و چه بعد از کوچ اجباری این شیاطین به آلبانی هیچ‌گاه متوقف نشده است… ضربه ماندگار خرداد ۱۴۰۲، حاصل کار و تصمیم یک شبه نبود، بلکه برنامه‌ریزی دقیق و هماهنگی قابل توجه میدان و دیپلماسی برای به اجرا گذاشتن این پروژه، نشان از یک طراحی هدفمند در کوتاه‌مدت برای دستیابی به اهداف بلندمدت دارد… پیشبرد و پیاده‌سازی اقدام به‌طور ویژه در اختیار یک نهاد خاص بوده، اما کلیت کار نشان داده که موضوع فراتر از مجموعه سه قوه است» (خبرگزاري دفاع مقدس وابسته به ستاد نيروهاي مسلح رژيم- ۵ تير) .
تلویزیون افق (رژیم) در ۶ تیر۱۴۰۲ درگزارشي گفت: «مردم ایران خوشحالند از این اقدام دولت آلبانی در تفتیش و به اصطلاح رسیدن به نتایج پنهانی. قبلاً گفته شد وگوش نمی‌دادند و امروز به وضوح دارند درکش می‌کنند… به نظر می رسد که ناامیدی آمریکا از ناتوانی مجاهدين امروز جدی‌ترین نتیجه ایست که ما از پیام حمله به تیرانا می توانیم بدست بیاوریم».
سایت بصیرت (وابسته به بسیج) در ۶ تیر ۱۴۰۲ تحت عنوان «چرا حمله به مقر منافقین در آلبانی مهم است؟» نوشت: «در روزهای اخیر، اتفاقاتی رخ داده است که نشان می‌دهد بازی غربی‌ها با مجاهدين، تغییر کرده است… دولتمردانی که تا چند ماه پیش به طور رسمی و تمام قد از آشوب‌های ایران و مجاهدين حمایت کردند؛ اکنون به مقابله با آن‌ها پرداخته‌اند و این مسئله نشان دهنده تغییر بازی غربی‌ها با مجاهدين است».

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران
۷ تير ۱۴۰۲ (۲۸ ژوئن۲۰۲۳)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا