اطلاعیه‌های دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران - سال ۱۴۰۲

اعدام جنایتکارانه یک زندانی اهل سنت پس از ۱۴ سال زندان، ۴۳ اعدام در ۱۴ روز اول آبان فراخوان به اقدام فوری برای متوقف کردن ماشین اعدام و کشتار فاشیسم دینی

اعدام جنایتکارانه یک زندانی اهل سنت پس از ۱۴ سال زندان، ۴۳ اعدام در ۱۴ روز اول آبان
فراخوان به اقدام فوری برای متوقف کردن ماشین اعدام و کشتار فاشیسم دینی

دژخیمان خامنه‌ای صبح امروز یکشنبه ۱۴ آبان قاسم آبسته زندانی اهل سنت را پس از ۱۴ سال حبس در زندان قزلحصار کرج اعدام کردند. وی در آذر ماه ۱۳۸۸ دستگیر و برای گرفتن اعترافات اجباری تحت شکنجه های شدید قرار گرفت. در اسفند ۹۴ به اتهامهای آخوندساخته «محاربه»، «افساد فی الارض»، «اقدام علیه امنیت ملی» و «تبلیغ علیه نظام» توسط سردژخیم محمد مقیسه‌ای (ناصریان) به اعدام محکوم شد. در خرداد ۱۳۹۷ حکم اعدام او توسط سردژخیم صلواتی معروف به قاضی اعدام تأیید شد. قاسم آبسته که در زندان به سرطان تیروئید مبتلا شده بود از حداقل امکانات درمانی محروم بود.

در ۶ آبان یک زندانی ۲۰ ساله بنام بهزاد داوودی در اسفراین اعدام شد. در روز ۱۰ آبان نیز دژخیمان یک زندانی دیگر بنام مجید ارتفاع را در زندان قزلحصار اعدام کردند، به این ترتیب در این روز ۷ زندانی در قزلحصار اعدام شدند که اسامی ۶ تن آنها در اطلاعیه‌های قبلی اعلام شده است. شمار اعدامهای ثبت شده در دو هفته اول آبان به ۴۳ تن بالغ میشود.

فاشیسم دینی حاکم بر ایران مذبوحانه تلاش میکند با اعدام و کشتار در ایران و با جنگ افروزی در منطقه از قیام مردم و از سرنگونی محتوم خود بدست جوانان شورشی و ارتش آزادی جلوگیری کند. اما این جنایتها آتشفشان خشم مردم را فروزان تر میکند. مقاومت ایران خواهان اقدام فوری ملل متحد، اتحادیه اروپا و کشورهای عضو برای متوقف کردن ماشین کشتار رژیم آخوندها و نجات جان زندانیان زیر اعدام می باشد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۴ آبان ۱۴۰۲ (۵ نوامبر ۲۰۲۳)

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا