اطلاعیه‌های دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران - سال ۱۴۰۲

سرکردگان نیروی تروریستی قدس در هیأت رئیسی در سفر به ژنو و در مجمع جهانی پناهندگان پاسدارسرتیپ عبدالله مبینی معاون قدس تحت عنوان معاون وزیر کشور از همراهان جلاد ۶۷


سرکردگان نیروی تروریستی قدس در هیأت رئیسی در سفر به ژنو و در مجمع جهانی پناهندگان
پاسدارسرتیپ عبدالله مبینی معاون قدس تحت عنوان معاون وزیر کشور از همراهان جلاد ۶۷

ابراهیم رئیسی جلاد ۶۷ در سفر به ژنو برای شرکت در مجمع جهانی پناهندگان توسط شماری از سرکردگان جنایتکار نیروی تروریستی قدس همراهی میشود.
یکی از این افراد پاسدار سرتیپ عبدالله مبینی دهكردي از اعضای با سابقه و معاون نیروی قدس است که تحت عنوان «معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مهاجرت» به ژنو سفر میکند. وی حدود ۱۵ سال چه در زمانی که پاسدار سرتیپ احمدوحیدی سرکرده نیروی قدس بود و چه در زمان پاسدار سلیمانی از معاونان این نیرو بوده است.
بعد از روی کار آمدن رئیسی و تصدی وزارت کشور توسط وحیدی سرکرده سابق نیروی قدس، عبداله مبینی به عنوان معاون وزیر کشور منصوب شد. وحیدی بدلیل نقش مستقیم در بمب گذاری مرکز یهودیان در آرژانتین در سال ۱۹۹۴ تحت تعقیب بین المللی است.
مبینی مقالات متعدد در فصلنامه «مدیریت راهبردی دفاع ملی» رژیم در رابطه با پیشبرد اهداف و سیاستهای رژیم در منطقه نوشته است.
یکی دیگر از افسران نیروی تروریستی قدس در هیئت همراه رئیسی روح الله قادری کنگاوری است که تحت عنوان مدیرکل بین الملل سازمان مهاجرت در این سفر شرکت دارد. وی مدتی رئیس بنیاد سعدی نیروی قدس در صربستان بوده است.
شركت رئیسی در مجمع جهاني پناهندگان؛ توهين به حقوق بشر، حق مقدس پناهندگي و يك لكه ننگ در تاريخ ملل متحد است و صرفاْ این رژیم را در کشتار مردم ایران، صدور تروریسم و جنگ افروزی جری‌تر می کند. او به خاطر چهاردهه جنایت علیه بشریت و نسل‌کشی باید محاکمه و مجازات شود.
ایرانیان آزاده و پشتيبانان شورای ملی مقاومت ایران روز چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ (۱۳ دسامبر ۲۰۲۳) در محکومیت و اعتراض به حضور رئيسي در ژنو تجمع و تظاهرات برگزار مي‌كنند و خواهان دستگيري و محاكمه او میشوند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۰ آذر۱۴۰۲ (۱۱ دسامبر۲۰۲۳)
تصویر مبینی:

پاسدار سرتیپ عبدالله مبینی
خبرگزاری جمهوری اسلامی- ۲ تیر ۱۳۹۶: «معاون سپاه قدس: مهاجرت معکوس اسرائيلی ها از سرزمین های اشغالی آغاز شده است».

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا