درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

Freedom
Kurdistan
Religion
Women
Previous Next

سپاه پاسداران رژیم آخوندی، در وحشت از نارضایتی گسترده اجتماعی و نفوذ روز افزون مقاومت ایران در میان اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان، به دستور خامنه ای به تاسیس ارگان جدیدی به نام « قرارگاه جنگ نرم» در ستاد کل نیروهای مسلح مبادرت کرده است.

سرتیپ پاسدار مسعود جزایری،  معاون امور بسیج ستاد کل نیروهای مسلح  رژیم، ضمن اعلام این خبر گفت این قرارگاه «در شرایط حساس جنگ نرم و حتی جنگ سخت به ما کمک می‌کند تا مدل رفتار رسانه‌ای و تبلیغاتی خود را مشخص کنیم».

یکی از وظایف این ستاد اعمال خففان مطلق در پهنه اینترنتی به ویژه در ماههای قبل از نمایش انتخابات است. پیش از این رژیم آخوندی در رسانه های حکومتی از گسترش فعالیتهای مجاهدین در اینترنت در آستانه انتخابات ابراز نگرانی کرده بود.

جوان آن لاین سپاه پاسداران روز ۱۸ دی نوشت: ”در چند ماه اخیر به دلیل نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری فعالیت‌های مجاهدین در شبکه‌های مجازی خصوصاً فیس‌بوک به شدت افزایش یافته است و درخصوص مشکلات اقتصادی، تجمعات اعتراضی، حضور فیزیکی نیروهای انتظامی و نظامی در خیابان‌ها، مجازات و برخورد با مجرمین (مانند اعدام در ملاء عام) تقاضای خبر و عکس و فیلم می کنند”.

پاسدار رضایی سرکرده پیشین سپاه پاسداران در سایت تابناک روز ۱۶ دی تحت عنوان ”کمین مجاهدین در فیس بوک برای کاربران ایرانی” از اینکه جوانان ایرانی به دام فعالیتهای اینترنتی مجاهدین گرفتار می‌شوند ابراز نگرانی کرد و یک ارگان دیگر رژیم آخوندی به نام ”موسسه راهبردی دیدبان” در همین روز نوشت چندی است مجاهدین از طریق ارتباط‌گیری با کاربران اینترنتی در داخل کشور سعی می‌کنند تا ضمن جذب افراد، به جاسوسی و تخلیه اطلاعاتی و دریافت اخبار و تصاویری برای رسانه‌های معاند نظام بپردازند.

کمی قبل تر پاسدار شریف، گرداننده روابط عمومی سپاه پاسداران گفت: «امروز حوزه جنگ از سخت به نرم انتقال یافته و نبردی بدتر از جنگ ایران و عراق شروع شده است» (روزنامه حکومتی رسالت-۱۴مهر۹۱) و پاسدار احمدی مقدم سرکرده نیروی انتظامی گفت: «ماهواره ها و رسانه های ضد فرهنگی با قدرت، تهاجم علیه کشور را آغاز کرده اند و به دنبال ایجاد یأس، تزلزل و ناامیدی در کشور هستند و برخی ها حجم تهدیدها را متوجه نیستند و وسعت مسئله را درک نمی کنند». (خبرگزاری وزارت اطلاعات موسم به مهر -۱۴مهر۹۱).

در یک تحول دیگر در روز ۸بهمن سپاه پاسداران با اشاره به بحرانهای لاعلاج رژیم، «بدنه نظامی پادگان اشرف در تهران» را از مشکلات گریبانگیر رژیم توصیف کرد.

 دبیرخانه شوای ملی مقاومت ایران

۹بهمن۱۳۹۱ (۲۸ژانویه۲۰۱۳)

بیانیه‌های شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و نهمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و نهمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

برای خواندن بیانیه لطفا اینجا را کلیک کنید
ادامه مطلب
 بیانیۀ سی و هشتمین سالگرد تأسیس شورای ملّی مقاومت ایران

بیانیۀ سی و هشتمین سالگرد تأسیس شورای ملّی مقاومت ایران

صد و سیزده سال پس از انقلاب ملّی ـ دموکراتیک مشروطه، که بر پرچم آن مبارزه علیه استبداد، بی قانونی…
ادامه مطلب

طرح‌ها و مصوبات شورای ملی مقاومت ایران

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

۲۲ مهر ۱۳۷۶ بخشنامه امنیتی و حفاظتی قابل توجه اعضای محترم شورای ملی مقاومت از آنجا که چندین نمونه از…
ادامه مطلب
طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

۲۸ فروردین ۱۳۶۶ با تعظیم به جانبازیهای تحسین انگیز و مقاومت فراموشی ناپذیر همه زنان مجاهد و مبارز این میهن…
ادامه مطلب